Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Система дозування MC18 Synchronic

08.06.2021

Сучасні тенденції розвитку пакування передбачають економне використання полімерних матеріалів. Для цього застосовують дозувальні системи, лідером у виробництві яких є компанія Movacolor.

Досвід MOVACOLOR у технології дозування базується на більш ніж 20 роках партнерської роботи з виробниками полімерних виробів, у тому числі упаковки. Однією з найбільш поширених проблем для них є рівномірність фарбування виробів.

Movacolor розробляє і виробляє гравіметричні та об’ємні системи дозування для ліній лиття під тиском і екструзії. Ці системи надійні при дозуванні гранул, порошку, рідких барвників і добавок для виробників ПЕТФ-преформ, іграшок, предметів домашнього вжитку, автокомпонентів, упаковки, медичних виробів, профілів, труб, кабельно-провідникової продукції, листів, плівки та багатьох інших продуктів, мають значну потужність.

У лінійці систем об’ємного дозування найпопулярнішою є Movacolor MC18 Synchronic, яка забезпечує дозування від 0,1 до 72 кг за годину.

Компанія Movacolor надає до п’яти років гарантії на свою продукцію. Для ознайомлення з роботою систем дозування компанії Movacolor звертайтеся до її представників в Україні – компанії ЛБЮ-ТЕХ.