Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Інноваційні розробки Tosaf для пакування

28.07.2021

 

Розпочавши свою діяльність у 1986 р., компанія Tosafна сьогодні має 14 виробничих ділянок, 1000 працівників, присутність у більш ніж 50 країнах, 5000 клієнтів у світі. Продукція Tosaf – це не просто кольорові суперконцентрати та модифікуючі домішки до полімерної продукції. Насамперед це можливість передати свій великий досвід та надати рішення, які дозволять нашим клієнтам зростати. Конкурентні переваги Tosaf – у швидкому підборі кольору, гнучкості доставки продукції, технічній підтримці мовою клієнта. Одним із секторів промисловості, для якого Tosaf розробляє та постачає свою продукцію, є пакувальна індустрія.

 

Матуючі домішки для плівки

Матуюча домішка Tosaf MT7636PE для плівки з ПЕ використовується як екологічна альтернативна матуючим покриттям. Перш за все вона надає естетичнішого вигляду полімерним виробам. Завдяки цій домішці плівки відмінно пропускають світло, є чудовою поверхнею для друку. Для ПП та орієнтованих плівок використовується спеціальна марка MT7829DP. Маючи чудову реологію в суміші з полімером, ці матуючі домішки запобігають накопиченню нальоту на головці екструдера.

У порівнянні з іншими способами створення матового ефекту на полімерних плівках, використання матуючих домішок при екструзії надає пакувальним виробам чудової однорідності, вони стають придатними до переробки та менше коштують. Їх можна додавати при виготовленні полімерних плівок для пакування сушеного м’яса, закусок, рису, макаронів, кормів для тварин, товарів гігієни та ін.


Суперконцентрати для БОПЕ

Однією з тенденцій розвитку пакування стало використання полімерних плівок, використану упаковку з яких можна переробити. Для цього виробники зосередилися на виготовленні моноплівок із такими фізико-механічними та оптичними властивостями, які здатні замінити багатошарові плівки, зроблені з різних полімерів. Вони підходять для використання в пакуванні, бо використана упаковка з них є переробною, до того ж гарантує гарне сортування при розділенні відходів.

Ідеальним матеріалом для такого застосування може стати моноплівка з БОПЕ. При використанні ПЕ як основної сировини для виготовлення БОПЕ потрібні спеціальні домішки, призначені саме для цього типу плівки. Tosaf випускає нову лінійку інноваційних домішок для виробництва БОПЕ. Такі суперконцентрати надають БОПЕ чудові оптичні та механічні властивості, роблять поверхню плівки сприйнятливою до друкарських фарб, мають гарні реологічні властивості, що важливо при їх переробці в екструдері з основним полімером ПЕ. Пакувальні вироби з БОПЕ термостійкі, використовуються для пакування харчових продуктів, кормів для тварин, виготовлення етикеток та ін. Відходи такої пакувальної продукції переробляються в корисну сировину.

 

Поглиначі запахів

Відомо, наскільки важливо при виготовленні пакувальних матеріалів та упаковки, а також їх використанні передбачити усунення будь-яких запахів, особливо якщо це стосується пакування харчових продуктів. Тому Tosaf пропонує поглиначі запахів:

  • OD 7904LL – для прозорих матеріалів та тонких плівок;
  • OD 9078GP – для матеріалів з високим вмістом PCR;
  • OD 9079LL – засіб для видалення запаху.

Важливо, що запропоновані поглиначі запахів також поглинають та усувають запахи, які утворюються в перероблених матеріалах у процесі їх обробки та зберігання. Це дає змогу переробникам використовувати дешеву, екологічно чисту сировину. Вони є найбільш корисними при виробництві упаковки (гнучкі та жорсткі плівки, пляшки, кришки, ковпачки) для харчових продуктів та напоїв.

 

(За матеріалами вебінару «Инновационные решения Tosafдля упаковки» 9 червня 2021 р.)