Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Пакувальні матеріали – основа будь-якої упаковки

Валерій Кривошей, головний редактор

28.07.2021

Так сталося, що ось уже понад 50 років усе моє професійне життя займає упаковка.

 

І щоразу в будь-якому колі фахівців чую активну дискусію про пакувальні матеріали: папір та картон, полімери та скло, жерсть та алюміній, деревину та інші. Який кращий, з якими властивостями, де використовується, як переробляється та утилізується...

 

Майже в кожному номері нашого журналу, як і в тому, який щойно відкрили, Ви, шановний наш читачу, зможете знайти інформацію про пакувальні матеріали, знайти відповідь на питання: який із них узяти для пакування конкретної продукції? І це правильний підхід, бо пакувальний матеріал – основа будь-якої упаковки.

 

Можу дати кілька порад. На першому етапі такого пошуку визначте, для якої продукції потрібна упаковка та які в неї вимоги до пакувального матеріалу. Ця інформація, на мою думку, є основою для подальшого відбору. У будь-якому випадку вибраний пакувальний матеріал повинен бути безпечним для людини та довкілля, а упаковка з нього – здатною зберегти продукцію від пошкодження та псування, зручною, інформативною та дешевою для споживача. І така упаковка може бути зроблена з паперу та картону, полімерів та скла, жерсті та алюмінію, у деяких випадках – деревини. Все залежить від співвідношення властивостей і ціни.

 

Бажаю всім вдалого вибору пакувального матеріалу для пакування продукції!

 
Дякую за розуміння та підтримку

Головний редактор
Кривошей В.М., к.х.н.