Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Про журнал

Журнал УПАКОВКА був заснований головним редактором Валерієм Кривошеєм  в 1996 році.

Журнал УПАКОВКА – перший в Україні провідний періодичний професійний журнал для виробників і споживачів упаковки, пакувальних матеріалів та обладнання випускається командою досвідчених авторів і редакторів , висвітлює ключові тенденції розвитку пакувальних ринків, інноваційні розробки матеріалів, упаковки, технологій та обладнання.

Журнал УПАКОВКА – виходить 6 разів на рік україномовний, 1 раз на рік англомовний (друковані та e­версії)

Журнал УПАКОВКА – має ISSN 2225­2975.

Журнал УПАКОВКА – індексується наукометричною базою Copernicus Index (ICV 2018:44)

Місія – забезпечення фахівців інформацією про пакування для вирішення бізнес‐задач за допомогою сучасних пакувальних стратегій.

Мета –  довгострокове партнерство з компаніями пакувальної індустрії та забезпечити реальну рентабельність інвестицій кожного рекламодавця протягом тривалого періоду часу, надати стратегічного значення та поінформувати про пакувальні бренди через постійну їх присутність на друкованому, цифровому, соціальному просторі та безпосередньому контакті з аудиторією читачів.

Розповсюдження – за передплатою, на виставках, конференціях, семінарах.

Керівники компаній використовують веб-сайт журналу, щоб бути в курсі останніх подій галузі та приймати обґрунтовані рішення про закупівлі по всьому ланцюжку поставок.

На сайті upakjour.com.ua представлені останні проекти і дослідження в пакувальній індустрії, а також новини, думки і тенденції, які необхідні провідним фахівцям - від старших керівників до менеджерів з виробництва та керівників відділів закупівель - для того, щоб залишатися на вершині своєї області.

Вимоги до друку рекламних статей

Вимоги до друку технічних, аналітичних статей

МЕДІА ПЛАН 2024   MEDIAGUIDE 2024