Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КОМПАНІЯ «ТЕХНОКОМ» УСПІШНО ПРОЙШЛА СЕРТИФІКАЦІЮ

25.01.2021

Компанія «Техноком» успішно пройшла сертифікаційний аудит на відповідність системи менеджменту якості (СМЯ) вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.


Перевірка на відповідність була проведена аудиторами одного з провідних світових органів з сертифікації - «Bureau Veritas Certification».


Експерти Bureau Veritas зробили висновок, що інтегрована СМЯ повністю відповідає вимогам стандартів і підтвердили дію сертифіката відповідності.


Також експерти звернули увагу на високий рівень підготовки компанії до роботи в умовах коронавірусной інфекції COVID-19, що дозволяє забезпечити безперервність бізнесу і виконання зобов'язань перед замовниками, а також безпеку персоналу.

«У минулому 2020 році наша компанія продовжила розширювати свої виробничі потужності і інвестувати в якість виробленої продукції, для нас було дуже важливо провести міжнародний сертифікаційний аудит на відповідність СМЯ. Ми раді отримати сертифікат ISO 9001 від провідного світового експерта «Bureau Veritas Certification», це відповідає нашій 5-ти річної стратегії розвитку підприємства, розробленої у співпраці в ЄБРР. Наші українські та міжнародні клієнти можуть розраховувати на наші якісні суперконцентрати барвників і домішки для полімерних виробів»- сказав директор підприємства Петренко С.Д.


Міжнародний сертифікат ISO 9001:2015, виданий 12 січня 2021 року на «виробництво і продаж суперконцентратів пігментів барвників і домішок, що модифікують полімери» діє до 2024 року.


Компанія «Техноком», провідний український виробник концентратів та фарбування та модифікації термопластів, які використовуються для багатьох видів продукції, в тому числі для різних видів полімерної упаковки та плівкових пакувальних матеріалів, член Клубу пакувальників України.

 

Джерело: Техноком