Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MILLIKEN ГОТУЄТЬСЯ ДО ЗАПУСКУ НОВОГО ЗАВОДУ

23.05.2022

Milliken & Company незабаром розпочне виробництво освітлювачів на своєму новому заводі у Блексбурзі, Південна Кароліна. Ця значна додаткова потужність задовольнить високий світовий попит на освітлені полімерні вироби. Компанія, глобальний виробник, що володіє досвідом у сфері полімерних добавок і барвників, повідомляє, що це нове підприємство світового класу збільшить виробничі потужності на ринку поліпропіленового освітлювача Millad® NX® 8000 більш ніж на 50 %.


«Це є найбільшою інвестицією в заводи з виробництва освітлюваів в історії Milliken», — сказала Сінді Бойтер (Cindy Boiter), президент хімічного бізнесу Milliken. «Інжиніринг завершено, ми в процесі введення заводу в експлуатацію. Коли ми запустимо виробництво восени, це дозволить нам задовольнити як поточні потреби ринку, так і зростаючий попит на цю продукцію в майбутньому».

 

«Світовий попит на освітлювач Millad NX 8000 зростав з 11-відсотковими річними темпами (CAGR) протягом кожного з останніх дев’яти років», – додає Бойтер. «Світовий попит на освітлювачі лише за останні два роки виріс на 16 %», випереджаючи темпи зростання світових поліпропіленових (ПП) смол. «Усі регіони внесли свій внесок у зростання освітленого PP, а Азія лідирує».

 

Цим попитом обумовлено ряд факторів. Власне дослідження клієнтів Milliken підкреслює важливість можливості чітко бачити продукти, які вони купують. Millad NX 8000 забезпечує прозорість поліпропиленової упаковки, близьку до скляної, що підвищує впевненість клієнтів під час купівлі, особливо для харчових продуктів. Ця чіткість дозволяє власникам брендів замінити ПЕТ, полістирол, полікарбонат тощо на ПП, що, як показали дослідження, є більш стійким варіантом. Тим часом, нинішні зростаючі ціни на енергію також підвищили інтерес до будь-яких смол або добавок, подібних до цієї, які можуть допомогти конверторам економити енергію під час переробки та підвищити ефективність виробництва. В результаті цієї сертифікованої економії власники брендів, які використовують ПП, очищені за допомогою Millad NX 8000 ECO, можуть відображати позначку підтвердження екологічної вимоги UL на своїх деталях, відлитих під тиском.

 

Поліпропілен не тільки легкий і міцний; він також є одним із найменш енергоємних полімерів для виробництва та переробки порівняно з іншими прозорими полімерами.

 

«Власники брендів та виробники упаковки бачать, як Millad NX 8000 може сприяти покращенню екологічних та виробничих результатів», – сказав глобальний віце-президент з добавок для полімерів Вім Ван де Вельде (Wim Van de Velde).

 

Крім того, пандемія різко змінила багато споживчих звичок, можливо, назавжди, у випадку буму електронної комерції та зростання популярності послуг з доставки їжі. Тонкостінні контейнери, виготовлені методом лиття під тиском, з використанням освітленого ПП, є легкими, міцними та прозорими і виявилися популярним рішенням проблем пакування, з якими стикаються як електронна комерція, так і сфера громадського харчування.

 

Джерело: Milliken