Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МЕДИЧНИЙ ПОЛІПРОПІЛЕН ЗІ СТАБІЛІЗАТОРОМ IRGASTAB®

28.08.2021

LOTTE Chemical, велика корейська хімічна компанія, випустила поліпропілен для медичних цілей з використанням Irgastab®, стабілізатора виробництва BASF, який запобігає зміні кольору. З розгортанням вакцинації проти COVID-19 по всьому світу потреба в шприцах з поліпропілену зросла в геометричній прогресії.

 

Медичний поліпропілен компанії LOTTE Chemical застосовується в шприцах зі зменшеним простором між голкою і циліндром, розроблених південнокорейським виробником. Ці спеціалізовані вироби призначені для мінімізації кількості препарату, який залишається в шприці після ін'єкції, що призводить до зниження втрат вакцини. В результаті такі шприци користуються величезним попитом у всьому світі, оскільки вони дозволяють забезпечити препаратом на 20% більше людей при тій же кількості вакцини.


Пластмаси, які використовують для медичних цілей, повинні витримувати стерилізацію. Цей процес часто призводить до деградації та зміни кольору полімеру. «Irgastab служить для того, щоб медичний поліпропілен залишався безпечним і придатним для використання, – коментує Герман Альтхофф, старший віце-президент підрозділу «Хімікати» концерну BASF в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. – Він забезпечує стабільність кольору поліпропілену під час компаундування і лиття під тиском, що критично важливо для шприців із зменшеним простором між голкою і циліндром, оскільки матеріали для їх виробництва повинні бути сертифіковані на високий ступінь прозорості».

 

Оскільки очікується експоненціальне зростання потреби в шприцах в зв'язку з вакцинацією проти COVID-19, LOTTE Chemical розширює розробку спеціалізованих поліпропіленових матеріалів, щоб забезпечити відповідність строгому контролю якості медичних матеріалів, включаючи пропилен високої прозорості, і задовольнити зростаючі потреби, пов'язані з охороною здоров'я та безпекою.

 

«LOTTE Chemical має сильні позиції на ринку медичного поліпропілену, і ми хотіли б бути лідерами цього ринку, а також займатися його розвитком спільно з BASF, – говорить доктор Кан Кюнг-Бо, керівник науково-дослідного центру LOTTE Chemical. – Завдяки хорошим характеристикам з точки зору збереження кольору і прозорості, ми оцінюємо можливість розширення використання Irgastab для виробництва волокон і листів».

 

Полымерны шприци та багато інших виробів медичного призначення допомагають захистити здоров'я і безпеку людини, що є одним з ключових стовпів сталого майбутнього. Переваги стійкості Irgastab також включають захист навколишнього середовища і цінних ресурсів завдяки продуманим методам виробництва.