Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

LUMINY® PLA ІЗ ХІМІЧНО ПЕРЕРОБЛЕНОЇ СИРОВИНИ

03.11.2021

Total Corbion PLA випустила перший у світі комерційно доступний хімічно перероблений біополімер. Перероблені марки PLA Luminy® мають такі ж властивості, характеристики та нормативні схвалення, що й первинні PLA Luminy®, але частково виготовлені з постіндустріальних відходів PLA та відходів після споживання. Total Corbion PLA вже отримує та деполімеризує перероблені відходи PLA, які потім очищають і полімеризують знову у комерційно доступний Luminy® rPLA.

 

Комерційна доступність переробленого PLA (rPLA) пропонує власникам брендів можливість виготовляти продукцію з rPLA з дозволом мати безпосередній контакт з харчовими продуктами та інші сертифікати. Використання rPLA може сприяти досягненню цільових показників власників брендів з переробки.

 

Томас Філіпон, генеральний директор Total Corbion PLA, вважає це логічним кроком до ще більш стійкої пропозиції: «Бачення нашої компанії — створити кращий світ для сьогоднішнього дня та для майбутніх поколінь. Ця здатність тепер ефективно отримувати, перепрофілювати та поповнювати постачання PLA є додатковою демонстрацією стійкості нашого продукту та демонстрацією нашої прихильності створювати кругову економіку через партнерство в ланцюжку створення вартості».

 

Франсуа де Бі, старший директор з маркетингу в Total Corbion PLA, пишається випуском цієї нової лінійки продуктів Luminy® PLA і заохочує зацікавлені сторони до співпраці: «Можливість хімічної переробки постіндустріальних та пост-споживчих відходів PLA дозволяє нам не тільки зменшити кількість відходів, але й зберегти цінні ресурси у використанні та по-справжньому «замкнути цикл». Для наших клієнтів новий, додатковий шлях до закінчення терміну служби, який це надає, може стати відсутнім елементом у їхній власній головоломці стійкості, і ми з нетерпінням чекаємо спільного вирішення цих проблем».

 

В якості первинної пропозиції, сорти будуть поставлятися з 20% переробленого вмісту з використанням загальноприйнятих принципів балансу мас. «Оскільки ми зараз нарощуємо цю ініціативу, початкові обсяги обмежені, але ми впевнені, що rPLA зросте і становитиме значну частину наших загальних доходів від продажів», стверджує де Бі. На даний момент Loolife в Бельгії та Sansu в Кореї є одними з перших активних партнерів, які підтримують збір, сортування та очищення постіндустріальних та пост-споживчих відходів PLA. Отримана сировина PLA потім використовується Total Corbion PLA для виробництва нових полімерів Luminy® PLA за допомогою процесу хімічної переробки. Total Corbion PLA активно шукає додаткових партнерів з усього світу, які допоможуть закрити петлю. Ми запрошуємо зацікавлених сторін зв’язатися з місцевим торговим представником.

 

Total Corbion PLA очікує, що зростаючий попит на rPLA також сприятиме збору, сортуванню та переробці PLA після використання для механічної та хімічної переробки, як пояснює де Бі далі: «У Total Corbion PLA ми активно прагнемо закуповувати більше постіндустріальні та пост-споживчі відходи PLA, створюючи цінність для індустрії переробки в цілому».

 


Фото. Замкнуті рішення щодо завершення терміну служби, доступні під час використання Luminy® PLA, тепер також включають хімічну переробку.