Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

СПІВПРАЦЯ LANXESS і BP

27.10.2021

Компанія спеціальної хімії LANXESS та енергетична компанія BP уклали стратегічне партнерство, спрямоване на збільшення використання стійкої сировини у виробництві високотехнологічних пластмас.


Як повідомляється, партнерство передбачає постачання ВР циклогексану, який, як він стверджує, виробляється стабільно, на виробничjve майданчикe LANXESS в Антверпені, Бельгія, починаючи з четвертого кварталу 2021 року.

 

За словами компаній, стійке походження сировини сертифіковане згідно з правилами Міжнародної стійкості та вуглецевої сертифікації (ISCC) Plus. BP каже, що для виробництва свого циклогексану використовується сировина на біологічній основі, така як рапсова олія або біомаса.

 

LANXESS використовує циклогексан як попередник у виробництві поліаміду 6, високоефективного пластику, який в основному використовується в автомобільній, електричній та споживчій промисловості.

 

Вольфганг Штюкл, віце-президент BP у Європі та Африці, коментує: «Хімічна промисловість відіграє важливу роль у розширенні кругової економіки та ефективного сталого управління.

 

«Для вирішення глобальних викликів, пов'язаних зі зміною клімату, для обслуговування наших клієнтів потрібні творчі підходи до рішень та співпраця».

 

Марсель Берман, керівник відділу глобальних закупівель та логістики компанії LANXESS, додає: «Високопродуктивні пластмаси є рішенням для багатьох екологічно чистих продуктів, наприклад, у різних додатках електронної мобільності.

 

«Зараз важливо також зробити виробництво цього цінного матеріалу стабільним. У цьому контексті використання сировини на біологічній основі разом із сучасними процесами переробки є ключовим важелем».

 

На початку цього року BP оголосила про угоду з SABIC щодо збільшення виробництва сировини із використаних змішаних пластмас , щоб зменшити кількість викопних ресурсів, що використовуються на нафтохімічних заводах хімічного комплексу SABIC в Гельзенкірхені в Німеччині. Тим часом, у 2020 році LANXESS випустила нову серію форполімерів поліефіру MDI, що містять поновлювану сировину на біологічній основі. Нове партнерство між BP та LANXESS закріплює «давні ділові відносини» компаній, одночасно продовжуючи досягати цілей щодо просування виробництва так званої стійкої пластмаси.