Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПЕРЕВІРКА І СЕРТИФІКАЦІЯ СУПЕРКОНЦЕНТРАТІВ БАРВНИКІВ

06.07.2021

Gabriel-Chemie GmbH інвестувала кошти в пристрій розпізнавання полімерів, що працює в ближньому ІЧ-діапазоні і тепер надає сертифіковані NIR-продукти. Дані рішення доступні для всього діапазону полімерних носіїв.


Вторинна переробка пластмас у всьому світі набирає обертів.

 

Чорні та темні полімери представляють собою велику проблему для розділення та сортування при вторинній переробці. Загальноприйнятим стандартом для сортувальних автоматів є технологія датчиків NIR, яка оцінює ближній інфрачервоний спектр, який відображається полімером. Кожен тип полімеру має свій характерний спектр, тому його можна ідентифікувати, впорядкувати і, нарешті, переробити.

 

З квітня 2021 року компанія Gabriel-Chemie пропонує клієнтам на їх запит тестування в ближньому ІЧ-діапазоні всіх видів суперконцентратів з оформленням сертифіката перевірки. Це економить час і гроші. У зв'язку з поточним попитом на різних ринках цей вид тестування стає все більш і більш затребуваним для будь яких кольорів полімерів. Можуть бути протестовані як кінцевий продукт, так і суперконцентрат.

 

Gabriel-Chemie вважає себе піонером в області екологічно чистих суперконцентратів і інноваційних продуктових рішень. Мартін Хорват (Martin Horvath), менеджер з корпоративних продуктів Gabriel-Chemie, каже: «Інвестиції в екологічно стійкі технології – це інвестиції в майбутнє. Ми хочемо зробити цю додану цінність доступною для наших клієнтів. Можливість виявлення безпосередньо від Gabriel-Chemie забезпечує безпеку продукту і якість, на яке наші клієнти завжди можуть покластися. Нещодавно випущена лінійка продуктів, включаючи продукти, сертифіковані асоціацією COTREP, і численні запити клієнтів підтверджують швидко зростаючу потребу в продуктах, які виявляються в ближньому інфрачервоному діапазоні».