Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВА УСТАНОВКА OMET IFLEX НА LANDPRESS

17.11.2021

У жовтні 2021 року в поліграфічній компанії «Ландпрес» технічними спеціалістами OMET та Polygraph & Print Solutions було встановлено друкарську машину OMET iFlex 370.


Поліграфічна компанія «Ландпрес» була заснована в 1999 р. Компанія почала надавати поліграфічні послуги під замовлення. З 2001 р. компанія почала свій розвиток у секторі листового офсетного друку і досягла серйозних успіхів у 2008 р., встановивши першу рулонну офсетну машину з газовою сушаркою. Вона вийшла на ринок веб-друку і на даний момент є одним із трьох підприємств в Україні, що надають цей вид поліграфічних послуг.

 

Клієнтами Landpress є провідні компанії в сегменті роздрібної торгівлі та FMCG. З метою розширення спектру послуг, що надаються, та розвитку ринку друку самоклеючих етикеток у 2021 році було прийнято рішення про інвестування в нове обладнання – вузькорулонну друкарську машину OMET iFlex 370, яка оснащена 10 друкарськими одиницями, 2 холодними блоками тиснення фольгою, спеціальною системою охолодження для друку на тонких матеріалах без опори та інші варіанти для більш широкого асортименту продукції, що випускається. При цьому додаткові три одиниці встановленого післядрукарського обладнання створять у друкарні повний комплекс флексографічної секції друку, що забезпечить найбільш вимогливих до якості та часу виготовлення покупців самоклеючої етикетки.

 

За певними технічними рішеннями iFlex – це обладнання, аналогів якому на ринку немає. Ця машина забезпечує стабільну якість друку, швидке виготовлення та високу швидкість вирізання.

 

OMET iFlex — це найкраще рішення для друку етикеток з необмеженими можливостями обробки та конвертування.

 

Джерело: OMET