Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ІНСТАЛЯЦІЯ НОВОЇ ФЛЕКСОДРУКАРСЬКОЇ МАШИНИ

07.09.2021

У липні 2021 р. АТ «Київполіграфмаш» завершило виробництво та поставило харківському заводу «Полімерконтейнер» восьмифарбову флексографічну машину «ФДР 600/8» з центральним друкарським циліндром. Вона призначена для багатоколірного якісного друку на різних видах рулонних матеріалів.


Це вже друга машина цієї нової моделі, а перша була поставлена до Словаччини наприкінці минулого року. «ФДР 600/8» є аналогом відомих серійних машин "ФДР-420/8", які понад десять років успішно працюють в країнах ЄС та СНД. Але у «ФДР 600/8» збільшено ширину друку до 620 мм і зроблено низку удосконалень. Зокрема, модернізовано привід зміщення формних валів та систему сушіння і бокового рівняння полотна. На системі управління натягом матеріалу, з боку розмотки, замінено гальмівну муфту з електромагнітної на пневматичну італійського виробництва.

 

Машина оснащена пристроєм завантаження важких рулонів матеріалу. Систему управління побудовано на базі програмованих контролерів (PLC) і панелей оператора (HMI), які забезпечують логічну взаємодію всіх вузлів і агрегатів машини з видачею необхідної інформації на сенсорну панель головного пульту управління.

 

Система відеоспостереження німецької фірми «E+L» забезпечує якісний контроль процесу як при звичайному, так і при зворотному друці.

 

«ФДР 600/8» зручна в експлуатації і на ній забезпечується відповідний рівень безпеки, підтверджений сертифікатом ЄС.

 

Джерело: Київполіграфмаш