Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

KOENIG & BAUER DURST ЗАПУСКАЄ VARIJET 106

23.10.2021

Koenig & Bauer Durst GmbH презентувала VariJET 106 з ексклюзивними демонстраціями в прямому ефірі для клієнтів та зацікавлених сторін у Radebeul, поблизу Дрездена, Німеччина, де компанією Koenig було розроблено модульний цифровий друкарський верстат з для ринку складаних коробок.


Використовуючи перевірені на ринку промислові знання від Durst та Koenig & Bauer, бета-тестування має розпочатися найближчими тижнями. Перші агрегати VariJET 106 мають бути встановлені у замовників в Європі та Америці у другій половині 2022 р. Цільові групи включають фармацевтичну, косметичну, тютюнову та харчову промисловості.

 

Під час презентації вищі керівники розкрили додаткову інформацію про стратегію упаковки Koenig & Bauer. Була надана інформація щодо того, як просувається процес оцифрування бізнес-процесів для нових продуктів та послуг.

 

Прес B1 5500 sph поєднує в собі найкраще з обох світів - цифровий струменевий друк та класичний офсетний друк. VariJET 106 базується на струменевих технологіях на водній основі для забезпечення найвищої якості друку. Інноваційна система цифрового друку лежить в основі спільного розвитку компанії Koenig & Bauer та Durst. Платформа VariJET 106 базується на стандартній високопродуктивній платформі Rapida 106 компанії Koenig & Bauer та електроніці друкувальних головок Durst, досвіді струменевих принтерів та технології робочого процесу та RIP Durst. Це включає Durst Analytics, Smartshop та Workflow.

 

Використовуючи 7-кольорову струменеву технологію на водній основі (CMYK плюс помаранчевий, зелений і фіолетовий), VariJET 106 підходить для використання для харчових продуктів та забезпечують виконання жорстких вимог щодо безпечності первинної упаковки для харчових продуктів, використовуючи фірмову технологію чорнил на водній основі. VariJET 106 може виробляти персоналізовану та індивідуальну друковану продукцію або чергувати короткі та середні тиражі.

 

Джерело: KOENIG & BAUER DURST