Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КАНАДА ВВОДИТЬ НОВІ ПРАВИЛА МАРКУВАННЯ УПАКОВАНИХ ПРОДУКТІВ

21.07.2022

Міністерство охорони здоров'я Канади вводить нові правила маркування упакованих продуктів, що вимагають символу на лицьовій стороні упаковок, який вказує на те, що їжа містить багато насичених жирів, цукрів та / або натрію. Регламент набуде чинності з 20 липня 2022 року.


Новий символ на лицьовій стороні упаковки для продуктів харчування (front-of-package, FOP) включає лупу, призначену для привертання уваги людей і виконання функцій швидкого та легкого візуального сигналу для ідентифікації продуктів з високим вмістом цих трьох речовин. Символ FOP доповнить таблицю «Факти харчування», відображену на зворотному боці продуктових наборів, щоб допомогти канадцям зробити більш усвідомлений вибір їжі.

 

Насичені жири, цукор і натрій є поживними речовинами, що викликають занепокоєння; очевидні докази того, що високе споживання насичених жирів, цукрів та / або натрію може сприяти різним захворюванням, таким як хвороби серця, діабет 2 типу та ожиріння.

 

Маркування харчування FOP широко визнане організаціями охорони здоров'я та науковою спільнотою як ефективний інструмент, що допомагає протидіяти зростанню рівня хронічних захворювань, пов'язаних з дієтою. Наприклад, маркування харчування FOP було успішним у Чилі, де, за оцінками, закупівля побутових продуктів харчування містила на 37% менше натрію та на 27% менше цукру після того, як країна запровадила подібну систему маркування на лицьовій частині упаковки до тієї, яку впроваджує Канада.

 

Ці інструменти, разом з канадським посібником з харчування, спрямовані на поліпшення харчового середовища в Канаді і в кінцевому підсумку зниження ризику хронічних захворювань, пов'язаних з дієтою.

 

Міністерство охорони здоров'я Канади вимагатиме символ харчування FOP на більшості, але не на всіх фасованих продуктах, які потребують таблиці «Факти харчування».

 

Більше інформації ТУТ