Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

VETROPACK ПІДТРИМУЄ СПІВРОБІТНИКІВ В УКРАЇНІ

29.07.2022

Компанія Vetropack створила фонд для надання адресної підтримки колегам в Україні. Кожен може долучитися, а пожертви надходять безпосередньо працівникам, які постраждали в Україні. Пожертви, зібрані від співробітників у період з 14 липня до кінця серпня, будуть подвоєні Vetropack.

 

Фонд – це спосіб компанії зробити все можливе, щоб підтримати колег в Україні. Будь-хто тепер може робити пожертви для наших українських колег через рахунок фонду (Stiftung Drei Könige des Rotary-Club Zürcher Unterland). Ті, хто живе в Швейцарії, можуть включити свою пожертву в свою річну податкову декларацію. Потім пожертви будуть спрямовані до фонду Vetropack Gostomel, створеного Vetropack. Комітет з управління фондом координує свою роботу в тісній співпраці з місцевою командою.

 

Цей фонд також отримує пожертви, вже зібрані від співробітників Vetropack протягом попередніх тижнів і місяців у таких країнах, як Італія та Республіка Молдова. Vetropack пожертвує ще 10 тис. швейцарських франків з кампанією «Велосипед на роботу». За кожні з майже 10 тис. км, які співробітники проїхали до роботи в рамках цієї загальнонаціональної кампанії в Швейцарії, Vetropack жертвує один швейцарський франк.

 

В останні місяці компанія Vetropack вже зібрала ряд пожертв у співпраці з австрійською благодійною організацією Johanniter Unfall-Hilfe, щоб підтримати зацікавлених співробітників, а потім подвоїла платежі, про які йде мова. Ці гроші були спрямовані на підтримку українських колег, які прибувають до Австрії.

 

 

Люди, які живуть в Австрії, можуть продовжувати робити пожертви через рахунок австрійської благодійної організації Johanniter Unfall-Hilfe. Гроші, що надходять на цей рахунок, використовуються виключно для акції Vetropack UKRAINE.

 
Джерело: Vetropack Group