Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

SCHUR FLEXIBLES ПРИДБАЛА TERMOPLAST

09.07.2021

 

Австрійська група Schur Flexibles зі штаб-квартирою в Вінер-Нойдорфі придбала 100% участі в італійській компанії Termoplast SrL зі штаб-квартирою в Гамбассі-Терме. Компанія Termoplast, що спеціалізується на випуску плівок, придатних до вторинної переробки, претендує на звання одного з піонерів у виробництві екологічно стійких плівок в Європі.


Одноосно орієнтовані поліетиленові плівки MDO-PE, повністю придатні до вторинної переробки, забезпечують відмінні можливості обробки у всіх процесах друку, в спеціальних сферах застосування для промислових компаній, а також в харчовій, медичній та фармацевтичній промисловості. Крім того, Termoplast, маючи власне підприємство з переробкиі відходів, вже робить ставку на «нульові відходи» та економіку замкнутого циклу у власному виробництві та переробці «постіндустріальних відходів».

 

Termoplast управляє машинним парком з сучасними і енергоефективними лініями для виробництва плівки на площі 26 500 кв. м в Гамбассі-Терме недалеко від Флоренції. Широкий асортимент продукції включає в себе, наприклад, стійкі герметизуючі плівки, бар'єрні і високобар'єрні плівки, а також плівки, повторно закриваються.

 

На цьому сімейному підприємстві 100 співробітників забезпечили річний обсяг продажів близько 50 млн євро (2020 г.) при середньому річному обсязі виробництва близько 28 тис. т плівкового матеріалу. Попередні власники і керуючі директора продовжать керувати компанією в майбутньому і забезпечувати спадкоємність. Сторони домовилися не розголошувати ціну покупки, угода була закрита в кінці червня.