Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

STORA ENSO ЙДЕ З РОСІЙСЬКИХ ЗАВОДІВ ГОФРОУПАКОВКИ

16.05.2022

Stora Enso позбавилась своїх трьох заводів з виробництва гофроупаковки в Росії. Луховицький, Арзамаський і Балабановський пакувальні заводи компанії передали місцевому управлінню.

 

Оцінка Stora Enso полягає в тому, що через невизначеність на російському ринку місцеве володіння та функціонування забезпечать більш стійке довгострокове рішення для цих компаній та їхніх працівників.

 

Трансакція не матиме суттєвого впливу на річні продажі Stora Enso та операційний прибуток EBIT. У зв’язку з погіршенням перспектив ведення бізнесу для цих підприємств, за підсумками першого кварталу було зафіксовано збитки від знецінення в розмірі 35 млн. євро. Додатковий збиток від операції за IFRS становитиме приблизно 55 млн. євро, що в основному складатиметься з коригувань перерахунку валют, які будуть відображені на дату закриття.

 

На заводах працює близько 620 осіб і вони мають загальну річну потужність 395 млн м² гофроупаковки. На російському ринку в основному виробляють гофроупаковку для продуктів харчування, кондитерських виробів та кормів для домашніх тварин.

 

2 березня 2022 року Stora Enso оголосила, про припинення виробництва та продажів у росії до подальшого повідомлення. 25 квітня Stora Enso оголосила про передачу місцевому управлінню двох своїх лісопильних і лісових підприємств у росії.

 

Джерело: Stora Enso