Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВИРОБНИК НАША РЯБА НАЗВАВ СВОЇ ЗБИТКИ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ

28.06.2022

Великий український виробник курятини МХП отримав $122 млн чистих збитків через російське військове вторгнення. Про це йдеться у звіті компанії.


За підсумками першого кварталу 2022 року агрохолдинг МХП отримав $122 млн чистого збитку проти $1 млн чистого прибутку в аналогічний період минулого року.

 

Показник EBITDA у найбільшого виробника курятини в Україні скоротився на 16% – до $53 млн.

 

«З 24 лютого 2022 року група зазнає збитків через війну в Україні після російського вторгнення. Витрати, пов’язані з війною, за перші три місяці 2022 року становили $25 млн, з яких пожертвування на підтримку спільноти становили 53%, списання запасів і біологічних активів — 33%, інші витрати, пов’язані з війною — 14%», — заявили в компанії.

 

За даними агрохолдингу, більшість отриманого за перший квартал поточного року чистого збитку він отримав через зміну курсової різниці.

 

Збиток МХП від операційної діяльності групи компаній у січні-березні становив $27 млн, тоді як збиток на курсі валют — $95 млн.

 

Виручка МХП за вказаний звітний період зросла на 24% порівняно із січнем-березнем 2021 року — до $553 млн.

 

Зазначається, що зростання цього показника зумовлене високими операційними та фінансовими показниками у довоєнний період у січні та лютому 2022 року.

 

Джерело: Agronews