Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЄБРР та ЄС надають нове фінансування для українських ММСП

05.07.2021

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає «ПроКредит Банку» кредит у розмірі еквівалента €25 млн, що буде доступний у гривні або євро, для подальшого кредитування мікро-, малих і середніх підприємств (ММСП) в Україні. Не менше 70% коштів буде використано для фінансування «зелених» технологій.


Субпозичальники зможуть інвестувати в обладнання, техніку і технології, які відповідають стандартам якості, охорони праці та безпеки, а також охорони довкілля, що діють в Європейському Союзі (ЄС). ЄС також надасть фінансування для визначення найбільш придатного обладнання і технологій, а також на інвестиційні стимули, а саме відшкодування до 15% витрат на прийнятні технології після їх успішного впровадження.

 

Це фінансування надається у рамках Кредитної лінії EU4Business-ЄБРР, метою якої є підвищення спроможності малого бізнесу у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні отримувати доступ на ринок ЄС і конкурувати на ньому.

 

Кредитний договір підписали Керуючий директор ЄБРР у секторі фінансових установ Франсіс Маліж та Голова Правління «ПроКредит Банку» Віктор Пономаренко на полях Щорічних зборів та Бізнес-форуму ЄБРР 2021 р.

 

Джерело: ЄБРР