Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВА ПОШТА ТА ККПК ПАРТНЕРИ В ГУМАНІТАРНОМУ ПРОЄКТІ

22.07.2022

 

 

Київський КПК і Гуманітарна пошта України від компанії “Нова Пошта” об'єднали зусилля для надання допомоги тим, хто її потребує.


Як відомо, Київський картонно-паперовий комбінат запустив благодійний проєкт з виготовлення ліжок з гофрокартону для українців, які опинилися у складних умовах і вимушені ночувати не в своїх домівках – у центрах для переселенців, у бомбосховищах чи на території бойових дій. Це картонні ліжка, які збираються з коробки на місці за лічені хвилини.

 

З початку квітня Київський КПК виготовив понад 1000 таких ліжок і готовий це робити й надалі. Ініціатива отримала широкий відгук серед волонтерських організацій, територіальних громад, благодійних організацій, що підтримують родини переселенців тощо. Для їхніх потреб вже надано понад 600 ліжок.

 

Нова Пошта як соціально відповідальна компанія, яка започаткувала “Гуманітарна пошта України”, долучилась до проєкту і виступає його логістичним партнером. Адже не всі з тих, хто потребує таких ліжок, можуть забезпечити перевезення своїми силами.

 

Ліжка виготовлені зі стійкого до вологи картону, витримують вагу у понад 100 кг і збираються за кілька хвилин. Крім того, що не менш важливо, вони повністю підлягають вторинній переробці і не створюють додаткового екологічного навантаження на довкілля.

 

Така співпраця лідерів галузей допоможе багатьом українцям не лише подбати про здоров’я, а й почуватися комфортніше у непростих умовах.

 

Джерело: ККПК