Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MONDI FRANTSCHACH ІНВЕСТУЄ У СТІЙКЕ ВИРОБНИЦТВО ЦЕЛЮЛОЗИ

23.11.2021

Mondi, провідна світова компанія з виробництва упаковки та паперу, інвестує 20 млн. євро для подальшого підвищення стійкості виробництва целюлози на заводі Frantschach в Австрії. Завод, який у 2021 р. відзначає своє 140-річчя, вже багато років є енергетично самодостатнім і постачає у навколишні населені пункти та промислові підприємства надлишки тепла від процесу виробництва целюлози.


«Сьогодні зосередженість на екологічності та циркулярності ставить продукти на основі волокна целюлозу в центрі уваги. Мало того, що деревина є відновлюваним ресурсом, ми знаємо, що папір є матеріалом, який найбільш широко переробляється у світі: наприклад, 74% паперу та 83% паперової упаковки в Європі переробляються. Нове обладнання зробить наше виробництво целюлози ще більш ефективним і стійким. Модернізація та розширення установки для випарювання збільшують кількість вилученого тепла та зменшують потреби в парі. Це також зменшує потреби в хімічному кисні для біологічної очистки стічних вод на 140 т на рік», – говорить Готфрід Йохам, керуючий директор Mondi Frantschach.

 

Рішення про інвестування було зумовлено необхідністю якнайкраще використовувати деревину як основну сировину. «Деревина є однією з найважливіших сировинних матеріалів для майбутнього, яка базується на відновлюваних ресурсах, і ефективність використання ресурсів є не менш важливим фактором. Ми бачимо себе піонерами в біоекономіці, і ми робимо це, збільшуючи частку побічних продуктів у процесі виробництва целюлози», – говорить Джохам. У цьому конкретному випадку частка талової олії, яка може бути використана у виробництві фарб, клеїв або плівок, буде збільшена з 18 до 35 кг на тонну целюлози.

 

Будівництво нової випарної установки розпочнеться негайно, а введення в експлуатацію відбудеться восени 2023 року.

 

Mondi Frantschach виробляє крафт-папір, який в основному використовується для упаковки харчових продуктів, будівельних матеріалів і кормів для тварин. Прагнення Mondi щодо сталого розвитку демонструє її програма Mondi Action Plan 2030 (MAP2030): зосереджуючись на циркулярних рішеннях, створених уповноваженими людьми, вживаючи заходів щодо клімату, Група вважає, що це матиме найбільший вплив на досягнення позитивних змін та внесок у круговий розвиток. економіки.

 

Джерело: Mondi