Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЛІДЕРИ ПОЛЬСЬКОГО РИНКУ АКТИВІЗУЮТЬ СВОЮ СПІВПРАЦЮ

25.08.2021

На початку серпня представники компаній Jelenia Plast та ML Polyolefins зібралися в Jelenia Góra, щоб укласти договір на постачання поліпропіленового рециклату на наступному етапі співпраці. Контракт підписали президенти компаній - Єнс Крегер від імені Jelenia Plast та Томаш Мікульскі, президент ML Sp. z o.o.


Як підкреслюють обидві сторони, підписаний контракт свідчить про зміцнення співпраці між двома лідерами польського ринку, які деякий час тісно співпрацювали через зростаючу важливість використання вторинної сировини у виробництві кінцевої продукції. «Ми - компанія, яка задовольняє потреби наших клієнтів з точки зору використання вторинних матеріалів у процесі виробництва, але ми також усвідомлюємо важливість залучення до реалізації ідеї кругової економіки. Як один з виробників пластмас у Польщі, ми усвідомлюємо велику відповідальність, яка лежить на нас, тому ми прагнемо стати лідером у досягненні цілей сталого розвитку», - коментує угоду Єнс Крегер. Томаш Мікульський з ML Polyolefins виступає в подібному ключі, наголошуючи на спільних не комерційних цілях, які пов’язують обидві компанії: «Я радий, що наші компанії поділяють однакові цінності, знаходячи глибший сенс у нашій співпраці - зменшення кількості полімерних відходів, переробка вторинних матеріалів або розширення можливостей нашої сталості шляхом мінімізації вуглецевого сліду. Ми продовжуємо нашу спільну діяльність у сфері кругової економіки, кожен день дбаючи про те, щоб надати нашому партнеру продукт, який відповідає його очікуванням».

 

Співпраця обох підприємств до цього часу призвела до включення до ринкового портфелю кінцевої продукції із значним відсотком введеного рециклату, що стало можливим завдяки об’єднанню інновацій та вдосконаленню матеріалів, що використовуються при переробці. Учасники угоди, Моніка Лагонська з Jelenia Plast та Кшиштоф Новосельський з ML Polyolefins, вказують на найважливіші питання та наголошують, що це не кінець спільних проектів: «Для такого великого контракту робота над ним на диво не тривала дуже довго. Обидві сторони є перевіреними партнерами один для одного, тому визначення деталей не було трудомістким і складним. Розробка матеріалу зайняла у нас більшість часу, тому що, зрозуміло, ми хотіли зберегти естетичний вигляд, колір та властивості виробу», - підсумовує М. Лагонська, менеджер відділу закупівель компанії Jelenia Plast. Комерційний директор ML Sp. z o.o. продовжує: «Попереду у нас є деяка робота, пов’язана з дослідженнями та розробками нових рецептів, але якщо співпраця буде такою ж гладкою, як до цього часу, ми почнемо поставки нових груп продуктів дуже швидко. Ми усвідомлюємо, що за такими контрактами, особливо публічно повідомленими, уважно стежать інші компанії в галузі, які також намагаються піти шляхом відмови від використання необробленої пластмаси, замінивши її в основному вторинною сировиною. Разом з таким цінним партнером, як Jelenia Plast, ми намагаємось вказати на переваги використання вторинної сировини та просувати їх значення у глобальному сенсі, особливо там, де немає необхідності використовувати первинні матеріали», - вказує Кшиштоф Новосельський.

 

Компанії не надають точної вартості контракту через комерційну таємницю, але вказують вартість контракту на суму «кілька мільйонів євро на рік».

 

Джерело: ML Polyolefins