Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ГУМАНІТАРТА ДОПОМОГА ВІД КИЇВСЬКОГО КПК

22.05.2022

Благодійний фонд «Картонник» допомагатиме переселенцям, медичним закладам, волонтерським і благодійним організаціям та іншим, хто постраждав від воєнних дій.


У квітні 2022 року Київський картонно-паперовий комбінат ухвалив рішення про створення бюджетного фонду на благодійну допомогу у розмірі півмільйона гривень щомісячно. Допомога надаватиметься через благодійний фонд підприємства «Картонник», який діє при підприємстві з 1994 року.

 

«Підприємство, як лідер галузі, від початку воєнних дій не стояло осторонь. Ми активно допомагаємо усім, хто звертався по допомогу і самі ініціюємо її у тих сферах, де маємо можливості. Зокрема, ми надавали упаковку, допомагали з логістикою гуманітарних вантажів, надавали нашу продукцію і медичні товари для лікарень Києва і Обухова, зрештою, пекли і роздавали хліб людям, коли у перші дні війни з цим були логістичні проблеми, – розповідає голова правління Київського КПК Ігор Олещук. – Та ми вирішили питання організації допомоги перевести на новий рівень і тепер надаватимемо її системно, через наш благодійний фонд».

 

«Благодійний фонд «Картонник» діє на комбінаті не один рік. Він заснований 1994 року і вирішував питання компенсації коштів за лікування співробітників та матеріальної допомоги за складних ситуацій і форс-мажорних обставин, – розповідає голова правління фонду Олександр Ременюк. – З 2008 року на підприємстві діє корпоративне медичне страхування співробітників за рахунок комбінату, тож питання медичної компенсації перестали бути нашими задачами, і фонд сконцентрувався на наданні адресної благодійної допомоги стороннім особам і організаціям. І зараз ми в повну силу можемо приділити свою увагу там, де вона необхідна – медичним закладам, які допомагають пораненим, волонтерам, усім, хто постраждав від війни».

 

Джерело: Київський КПК