Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ЩОДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ

05.01.2022

Агроіндустіральний холдинг «Миронівський хлібопродукт» розпочав програму співпраці з ключовими партнерами у сфері сталого ведення бізнесу, серед яких і Київський картонно-паперовий комбінат. Так, 17 листопада 2021 року у центральному офісі МХП підписали перші три меморандуми з партнерами про співпрацю задля сталого ведення бізнесу між обома сторонами.


Київський КПК і МХП вже багато років поспіль співпрацюють як на благо розвитку підприємств, їх працівників, так і цілої країни, розширюючи експортні можливості України у світі. І без таких ключових принципів як прозорість, інноваційність, відповідальність і постійне вдосконалення таке тривале та плідне співробітництво було б неможливим.

 

«Для Київського картонно-паперового комбінату це не лише базовий клієнт, а й найбільший драйвер щодо розвитку та інновацій. Агрохолдинг МХП постійно розвивається, потребує постійного креативу та інновацій, задаючи тренди усім іншим. Це компанія, яка ставить задачі, для яких ми винаходимо абсолютно нові рішення, які потім підхоплює увесь ринок», — прокоментував Олексій Катишев, комерційний директор Київського картонно-паперового комбінату.

 

«Миронівський Хлібопродукт» дає Україні не лише 25 тисяч робочих місць, він дає стабільність і іншим галузям, оскільки стимулює робочі місця багатьох інших сферах економіки — на ринку упаковки, перевезень і т.д. А благополуччя працівників цих галузей також є опосередкованим внеском для ВВП України.

 

 

Ми цінуємо нашу співпрацю і раді долучитися до ініціативи МХП, яка допоможе транслювати цінності сталого розвитку, ділової етики, впроваджувати міжнародні стандарти, які допоможуть гідно представляти Україну на світовому ринку, додав Олексій Катишев.

 

Джерело: Київський КПК