Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

JOKEY АКТИВІЗУЄ СПІВПРАЦЮ З BOREALIS

26.10.2021

Група Jokey, один з провідних виробників полімерної упаковки, домовилася про співпрацю з австрійським виробником пластмас Borealis, щоб спільно прискорити заходи щодо забезпечення економіки замкненого циклу. Компанія Borealis – один з провідних світових постачальників сучасних поліолефінових рішень замкненого циклу для поліолефінів, а також лідер європейського ринку базових хімікатів і механічної переробки пластмас.


Метою активізації співпраці є об'єднання інноваційних переваг обох компаній протягом як мінімум двох років при активному просуванні, розробці та маркетингу полімерної упаковки, повністю придатної до вторинної переробки. Основна увага приділяється постійному вдосконаленню нових стійких і ресурсозберігаючих рішень, які відповідають найвищим вимогам клієнтів і зміцнюють економіку замкненого циклу. Команди експертів Borealis і Jokey постійно вивчають можливості використання відновлюваних матеріалів, щоб оцінити їх ефективність. В рамках попередньої співпраці, пов'язаної з проєктом, Jokey вже закупила у Borealis понад 100 т відновлюваного поліпропілену Bornewables.

 

 

У цьому році на виробництво Jokey піде 110 метричних т високоякісної вторинної сировини, отриманої зі споживчих відходів (PCR), яка буде поставлятися Jokey з сучасного заводу із сортування побутових полімерних відходів із вдосконаленою механічною переробкою в Ланштайн (Німеччина) при співпраці з Borealis. Передбачається, що завод, який відкрився на початку 2021 р. поставить у 2022 р. на адресу Jokey 300 метричних т високоякісних вторинних полімерів PCR для подальшої переробки в передові пакувальні рішення для клієнтів.

 

Jokey привносить в цю співпрацю свої знання, засновані на більш ніж 50-річних дослідженнях, розробках і досвіді. Створена в результаті концепція Jokey Eco вже давно відповідає вимогам щодо вторинної переробки. Borealis забезпечує інноваційні рішення зі скороченими умовними викидами вуглекислого газу, що дозволяють клієнтам досягти своїх цілей в області стабільної якості. Це стало можливим завдяки рішенням Borealis Bornewables, заснованих на поновлюваній сировині, а також портфелю механічно і хімічно перероблених поліолефінів Borcycle.

 

«Ринок нових екологічно чистих матеріалів стрімко зростає, і ми відкриті для нових розробок, – говорить Йенс Штадтер (Jens Stadter), генеральний директор Jokey Group. – При цьому ми постійно перевіряємо можливості, досліджені в проєктах. Наше бачення полягає в забезпеченні кліматичної нейтральності Jokey Group до 2030 року і в той же час досягнення максимальної ефективності використання ресурсів за допомогою екологічно чистих матеріалів. Одночасно ми прагнемо співпрацювати з такими партнерами, як Borealis, і працювати разом в постійному обміні, щоб знаходити все більш і більш стійкі рішення і просувати економіку замкненого циклу».

 

Джерело: Jokey Group