Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

У ХЕРСОНІ ОКУПАНТИ НАМАГАЮТЬСЯ ЗАПУСТИТИ В РОБОТУ ЗАВОД ДАНОН

27.06.2022

Компанія «Данон» в Україні зробила заяву, що так звана тимчасова окупаційна адміністрація в місті Херсон намагається запустити в роботу завод, що належить групі компаній «Данон».


"Ще в лютому 2022 року, щоб захистити своїх українських працівників, компанія закрила завод у місті Херсон (виробничі потужності зазнали значних пошкоджень внаслідок воєнних дій росії в цьому районі) та надала підтримку в евакуації максимальній кількості своїх співробітників, які могли виїхати. Завод зазнав значних пошкоджень внаслідок бойових дій Росії в цьому районі", - йдеться у пресрелізі компанії.

 

Операційний директор Данон в Україні, Іван Ханас, зазначає: «Ми втратили контроль над заводом і не віримо, що так звана тимчасова окупаційна адміністрація зможе відновити там роботу. У разі, якщо завод все-таки буде частково введений в експлуатацію, компанія Данон в Україні не зможе нести відповідальність за якість та процеси, що там забезпечуватимуться, враховуючи відсутність більшої частини працівників заводу та пошкодження самого обладнання».

 

Керівництво компанії в Україні зазначає, що у цій складній ситуації Данон не зможе гарантувати дотримання суворих стандартів безпечності харчових продуктів, які будуть випущені на заводі в таких умовах.

 

У компанії впевнені, що наразі завод є нездатним до запуску операційної діяльності.

 

Джерело: Данон