Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ICELAND ЗАПУСКАЄ БАГАТОРАЗОВІ ПАКЕТИ З ТКАНИНИ

20.06.2022

Мережа супермаркетів ICELAND оголосила про запуск багаторазових тканинних пакетів без полімерів, завдяки яким роздрібний продавець зможе розширить свою пропозицію пакетів споживачам.


У супермаркеті повідомили, що завдяки цьому він стане першим у Великобританії, який випустив такі сумки, що представляють собою комбінацію паперу та бавовни, розробленої відповідно до характеристик існуючих тканих сумок.

 

ICELAND запустить пакети у всіх своїх магазинах по всій країні, заявивши, що продовжить стежити за відгуками клієнтів щодо всіх своїх інновацій без полімерів. Ці пакети будуть коштувати 1 £ кожен і продаватимуться разом із паперовими пакетами для багаторазового використання та переробки (30 пенсів) та пакетами для морозильної камери (1,50 £).

 

Річард Уокер (Richard Walker), маркетинг директор ICELAND, сказав: «Ми знаємо, що багато клієнтів все ще використовують «пакети на все життя» лише один раз, тому ми наполегливо працюємо, щоб створити альтернативне рішення для багаторазового використання. Минулого року у Великобританії було продано майже 500 млн. полімерних пакетів – різке зниження за останні роки – але ця цифра все ще занадто висока.

 

«Ці нові паперові бавовняні пакети запропонують нашим клієнтам сильну багаторазову альтернативу полімерним пакетам. Ми з нетерпінням чекаємо того, як клієнти відреагують на ці нові сумки, як частину наших ширших планів щодо зменшення нашого полімерного сліду».