Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

У ЛАТВІЇ СТВОРЕНО МОРОЗИВО "СЛАВА УКРАЇНІ"

21.06.2022

Висловлюючи свою солідарність з Україною у боротьбі за свободу, латвійська компанія з переробки молока та виробництва морозива Food Union виробила спеціальне морозиво, присвячене Україні, у кольорах її державного прапора, повідомили RUS TVNET у компанії. Для українців воно буде безкоштовним


У морозиві символічно використано поєднання жовтого та синього кольорів, а в основі рецептури – натуральні інгредієнти, що створюють неповторне поєднання смаків – бузина, волошка (синій колір) та ніжний шафран (жовтий колір).

 

Смаколику дали назву «Слава Україні» – гасло суверенітету та протистояння України.

 

«Це морозиво – данина мужності та волелюбності українського народу, але що ще важливіше – це нагадування всім у Латвії про те, що в Україні, як і раніше, йде страшна війна, тому ми маємо продовжувати допомагати її народу. Тим більше, після того, як перша хвиля підтримки схлинула», – повідомила генеральний директор Food Union у Латвії Ірена Холодна. Розробка морозива, присвяченого Україні, стала емоційно важливою подією для нашої команди. Це дозволило всім учасникам процесу розробки відчути свою причетність та підтримати українців через те, що ми вміємо найкраще – розробляти та виробляти смачні та якісні продукти. Нам також став у нагоді наш досвід 2018 року, коли ми створили морозиво у квітах національних прапорів на честь століть Латвії, Естонії та Литви», – додає Ірена Холодна.

 

Продукт, присвячений Україні, вперше був представлений публіці у суботу, 18 червня, у громадському центрі для жителів України Common Ground, де відбулося свято синьо-жовтого морозива. На святі маленькі та дорослі любителі холодних ласощів могли не лише продегустувати морозиво «Слава Україні», а й спробувати інші популярні та смачні десерти виробництва Food Union, зустрітися з докторами-Клоунами, пограти у футбол та запустити з добрими думками великі мильні бульбашки.

 

Синьо-жовте морозиво безкоштовно роздаватиметься українцям у Ризькому центрі підтримки жителів України (Kaļķu iela 1), у вищезгаданому громадському центрі Common Ground (Andrejostas iela 27), а також у літніх точках продажу морозива Ekselence в Ризі та Юрмалі. особистість.

 

Морозиво «Слава Україні» з 18 червня можна буде купити в інтернет-магазині Food Union - Pienaveikals.lv та у вуличних торгових точках Ekselence у Ризі та Юрмалі. 1 євро з кожного проданого морозива буде пожертвувано українській організації із захисту дітей «Голоси дітей» (за підтримки Ziedot.lv).

 

Раніше повідомлялося, що з 9 березня цього року Food Union постійно постачає до Ризького центру підтримки жителів України свіжі молочні продукти – сметану, вершкове масло Rasa, молоко та сири Limbažu piens, сири Dzintars, йогурти Lakto, сирні сирки та десерти Kārums, молочні напої.

 

За інформацією керівника Ризького центру підтримки мешканців України Петериса Грубе, ці поставки забезпечують харчуванням понад 700 осіб на день.

 

Також компанією Food Union в Україну було направлено кілька фур сухого молока та молочних напоїв для підтримки армії, лікарень та підрозділів національної оборони. Крім того, всі запаси крем-сиру Rasa, що зберігався на українських складах для торгівлі, з початком війни безоплатно передано на потреби місцевого населення.

 

Джерело: postimees.ee