Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УПАКОВКА РЯТУЄ ПРОДОВОЛЬСТВО

03.11.2021

У 2-й Міжнародний день поширення інформації про продовольчі втрати та харчові відходи 29 вересня 2021 р. Німецький інститут упаковки (dvi) нагадав про важливу роль упаковки у боротьбі з втратами харчових продуктів.

 

Близько третини продовольства губиться у всьому світі по всьому ланцюжку поставок від ферми до споживача. За оцінками Всесвітньої продовольчої організації (FАО), втрати становлять близько 1,3 млрд. т на рік. «Зважаючи на глобальну нестачу продовольства, а також у зв'язку з розтратою ресурсів та екологічними збитками це неприйнятно», – підкреслила Кім Ченг (Kim Cheng), керуючий директор dvi з нагоди 2-го Міжнародного дня поширення інформації про продовольчі втрати та харчові відходи.

Кім Ченг зазначила, що зараз голодує кожна одинадцята людина у світі. Причому 98% голодуючих проживають у країнах, де після збирання врожаю втрачається понад 40% продуктів харчування. Причина в тому, що часто упаковка відсутня взагалі або є неадекватною. «Сучасна упаковка може мати вирішальне значення, особливо там, де кліматичні умови несприятливі, гігієнічне зберігання неможливе або відсутня хороша транспортна інфраструктура», - говорить Кім Ченг.

 

Хоча втрати у зв'язку з псуванням через недоліки в ланцюжку постачання або відсутність упаковки в основному є проблемою в менш розвинених країнах, дослідження показують, що і в промислово розвинених країнах все ще втрачається величезна кількість цінних продуктів харчування. Дослідження Thünen Institute, опубліковане у 2019 р., показало, що лише у Німеччині у 2015 р. було викинуто майже 12 млн т продуктів харчування. Понад 50% було утилізовано у приватних будинках – близько 85 кг на душу населення. 17% втрачено у процесі обробки. 13% харчових відходів припадало на підприємства громадського харчування, 11% припадало на післязбиральні втрати у сільському господарстві та 4% – на роздрібну торгівлю.

 

«Разом ми можемо змінити ситуацію і тут, – переконана Кім Ченг. – Завдяки своїм інноваційним продуктам пакувальна промисловість забезпечує найкращі передумови захисту харчових продуктів від збирання врожаю до споживання. Упаковка зберігає свіжість та якість, забезпечує гігієну, зберігає вітаміни та мінерали та запобігає передчасному псуванню. Сучасна упаковка продовжує термін зберігання на кілька днів, тижнів, місяців чи навіть років».

 

Директор Німецького інституту упаковки зазначає, що «упаковка без особливих зусиль захищає значні цінності. Упаковка для харчових продуктів становить лише 0,7% загального впливу на клімат європейських споживачів. Екологічний слід упакованих харчових продуктів у середньому у 16-30 разів більший, ніж екологічний слід їх упаковки. У нашій їжі міститься багато цінних ресурсів, таких як вода, енергія, добрива, робочий час і т. д. Якщо їжа псується, ці зусилля були марними. Обходитися без упаковки також було б помилкою з екологічного погляду».