Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ELOPAK ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ В УКРАЇНІ

17.05.2022

В Україні компанія Elopak має невеликий офіс у Києві та фабрику у Фастові, що виробляє картонні коробки Roll Fed, на якій працює 151 працівник.


Завод у Фастові був тимчасово закритий 24 лютого 2022 року. У квітні компанія відновила дрібне виробництво у Фастові для постачання покупцям в Україні, щоб підтримати зусилля щодо підтримки поставок товарів першої необхідності в країні. Це сталося у відповідь на запити місцевих та центральних органів влади в Україні. Рішення було прийняте керівництвом Elopak в Україні та має повну підтримку вищого керівництва в Норвегії. Офіс у Києві досі не працює.

 

Перед відновленням роботи заводу було проведено комплексну оцінку ризиків, яка надала пріоритет особистої безпеки співробітників в Україні. Було забезпечено дотримання всіх вимог безпеки, а також трудового законодавства, включаючи надання чіткого плану евакуації та відповідного укриття для працівників у разі надзвичайної ситуації. Після повторного відкриття Elopak продовжує оцінювати ризики діяльності на постійній основі.

 

Начальник заводу фастівської фабрики Костянтин Гаврилюк пояснив: «На Фастівському заводі ми наполегливо виступаємо за рішення відновити виробництво. Багато з нас вже давно працює в Elopak і ми прагнемо продовжувати нашу роботу. Це був важкий час для відновлення виробництва, і нам довелося докласти великих зусиль, щоб відновити роботу».

 

Аня Яворська, менеджер відділу ринку «Елопак Україна», додала: «Продукція «Елопак» підтримує харчову промисловість, і я і моя команда усвідомлюємо важливість нашої місії в доставці цих продуктів усім українцям, особливо тим, хто знаходиться у найскладніших районах, де люди голодують».

 

Джерело: Elopak