Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЧИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ПРИ ПЕРЕРОБЦІ ПЛАСТМАС?

20.01.2021

Німецьке видання K-Zeitung.de провело онлайн-опитування, в ході якого респонденти відповіли на запитання: «Інвестуючи в переробку пластмас, чи звертають компанії увагу на екологічність машин, систем і пристроїв?»
Результати опитування підтвердили, що екологічна стійкість машин, систем або пристроїв для переробки пластмас є дуже важливим питанням при інвестуванні. Пластмаси екологічно стійкі, тому що вони економлять ресурси, як ніякий інший матеріал. Завдяки своїм особливим властивостям вони вносять вирішальний внесок на користь споживача, в економічну ефективність і екологічність продукції.
 
Так чому б машинам для обробки пластмас не вносити свій вклад в забезпечення екологічної стійкості, наприклад, за допомогою енергозберігаючих приводів? Для більшості (63% опитаних) стійкість в переробці пластмас вже давно є важливою темою. Ця кількість буде продовжувати рости в найближчому майбутньому, оскільки виробники машин для обробки пластмас і наукові установи продовжують досліджувати їх ефективність.
 
При цьому 26% респондентів заявили, що тільки недавно почали цікавитися цією темою. Зокрема, такі часи, які змушують багато компаній реструктурувати і скорочувати витрати, сприяють подальшому забезпеченню екологічної стійкості в переробці пластмас.
 
І тільки 11% опитаних заявили, що для них важливі інші критерії при інвестиціях в технології обробки пластмас.