Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПОТРЕБИ КЛІЄНТІВ СПОНУКАЮТЬ ЗНАХОДИТИ НОВІ РІШЕННЯ

25.07.2022

Нове рішення для маркування, яке з'явилося безпосередньо для задоволення потреб клієнтів, було представлено Denny Bros.


Print and Protect — це новий запатентований продукт від Denny Bros, спрямований на ринки охорони здоров'я, кодування та клінічних випробувань.

 

Print and Protect був розроблений з додатковим шаром ламінату, який можна нанести на верхню частину етикетки, щоб запобігти стиранню друку – поширена проблема у світі змінного друку даних.

 

Грем Денні (Graham Denny), керуючий директор, сказав, що новий продукт став ще одним прикладом міцної репутації Denny Bros в пошуку рішень, які допоможуть своїм клієнтам.

 

Він пояснив: «Так була розроблена етикетка Print and Protect. До нас прийшов клієнт з проблемою, з якою він стикався, і ми розробили рішення, яке допоможе її вирішити».

 

Метою додаткового шару ламінату є захист відбитка і припинення його стирання, що може бути особливо проблематичним в охороні здоров'я або клінічних випробуваннях.

 

Він застосовується після друку етикетки зі змінною інформацією, такою як номер партії або дата закінчення терміну дії.

 

Етикетка також розроблена зі смугою perf, що гарантує, що її все ще можна буде відкрити після нанесення, тоді як розмір етикетки та кількість сторінок можуть бути замовлені відповідно до клієнта.

 

Пан Денні додав: «Ми надаємо етикетки для ринків клінічних випробувань та охорони здоров'я протягом кількох років, і ми маємо неперевершений досвід у цій галузі. Оскільки ми продовжуємо обслуговувати ці ринки, ми завжди шукаємо нові способи, за допомогою яких ми можемо розширити нашу пропозицію продуктів».