Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

РОЗШИРЕННЯ СПІВПРАЦІ МІЖ COPERION ТА BRÜCKNER MASCHINENBAU

22.10.2021

Brückner Maschinenbau, провідний світовий виробник ліній виробництва плівки, зробив замовлення у компанії Coperion на більш ніж 50 двошнекових екструдерів ZSK Mc18. Вони будуть інтегровані в заводи з виробництва гнучких пакувальних плівок BOPET, які Brückner встановить у Китаї. Екструдери ZSK мають діаметри гвинтів від 70 мм до 177 мм.


Суттєве повторне замовлення Brückner Maschinenbau базується на багаторічній тісній співпраці з Coperion. Цим замовленням Brückner знову довіряє перевіреній технології Coperion, яку компанія вже інтегрувала у численні лінії розтягування плівки. Екструдери ZSK використовуються для розплавлення сполук, які подаються в лінії. Завдяки високому крутному моменту екструдери Coperion ZSK Mc18 досягають дуже високих показників продуктивності, зберігаючи при цьому низькі температури продукту і таким чином забезпечуючи першокласну якість продукції.

 

«Ми дуже задоволені тим, що Brückner Maschinenbau знову покладається на наші технології та ноу-хау»,-каже Йохен Шофер, менеджер бізнес-сегментів компанії Coperion. «Ми дуже цінуємо це давнє співробітництво з піонером у виробництві ліній з виготовлення полімерних плівок. Наші компанії переслідують дуже подібні прагнення. Ми розробляємо високоякісні технології для виробництва пластмас з дуже високими показниками продуктивності».

 

Джерело: Coperion