Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ЗАВОД COCA-COLA НА КИЇВЩИНІ ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ

17.05.2022

Український завод виробника напоїв «Кока-кола Беверіджес» поступово відновлює роботу в селищі Велика Димерка неподалік від Броварів, до кінця травня планують відновити потужності на 100%.


Як повідомляє Forbes Україна виробничі лінії заводу не постраждали, але повноцінно відновити виробництво одразу не вдається через проблеми з постачанням сировини й інших компонентів.

 

«Ми плануємо до кінця травня відновити потужності на 100%», – розповідає Forbes директор з корпоративних зв’язків і сталого розвитку компанії Андрій Бублик. Уже налагоджено виробництво напоїв Coca-Cola, Fanta та Sprite. Обʼєми їхнього виробництва в компанії не повідомляють.

 

У березні на підприємстві внаслідок обстрілів була зруйнована електростанція та частково офісна будівля. Інші приміщення та склади постраждали некритично.

 

Цифр точних збитків у компанії не називають, пояснюючи поки їх відсутністю.

 

«Навіть якщо лінії не постраждали, то електростанція була знищена і відновлення довоєнного формату потребуватиме багатомільйонних інвестицій», - пояснив Бублик.

 

Компанія повністю ще не відмовляється від імпорту Coca-Cola до України із Чехії та Польщі, щоб уникнути дефіциту, але вже експортує вироблені напої до Молдови, додає Forbes.

 

«Постачання відновлюємо поступово, бо не можемо одночасно задовольнити потребу українського ринку», - додав Бублик.Експорт до Вірменії ще не відновили.

 

Населений пункт, де знаходиться завод, перебував під окупацією Росії. Завод не працював майже два місяці. Його зупинили в перший день війни.

 

Джерело: Forbes Україна