Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

APEAL РОЗПОЧИНАЄ КАМПАНІЮ НА ПІДТРИМКУ СТАЛЕВОЇ УПАКОВКИ

20.01.2022

APEAL — Асоціація європейських виробників сталі для упаковки повідомила про початок кампанії, яка покликана допомогти донести переваги сталевої тари та упаковки до більш широкої аудиторії.


Асоціація вже тісно співпрацює з урядами, регулюючими органами, брендами, дизайнерами упаковки та виробниками, щоб гарантувати, що сталь розуміють і цінують як високоефективний, стійкий, безпечний і ресурсоефективний пакувальний матеріал.

 

Асоціація випустила інформаційні матеріали, покликані допомогти зацікавленим сторонам та блогерам у соціальних мережах розповісти споживачам про переваги сталевої упаковки. Алексіс Ван Маєрке (Alexis Van Maercke), генеральний секретар APEAL, сказав: «Ця інформація допоможе зацікавленим сторонам по всьому ланцюжку створення вартості, які активно розмовляють зі споживачами про упаковку, харчові відходи та переробку, надаючи їм корисні факти та цифри, а також набір безкоштовних інформаційних матеріалів. Компанія є частиною роботи APEAL з підтримки партнерських організацій, зацікавлених сторін та окремих осіб, оскільки вони прагнуть забезпечити споживачам можливість приймати точні та обґрунтовані рішення щодо упаковки. Це дозволить їм відігравати активнішу роль у переході до стійкої економіки замкнутого циклу».

 

Інформаційні матеріали були розроблені з розрахунком на забезпечення доступності широкому колу осіб. Вони охоплюють такі теми, як харчові відходи, відходи упаковки, переробка, та життєво важливу роль сталевої тари та упаковки у збереженні продуктів харчування.

 

Ван Маєрке додав: «Банка — це безпечний, ефективний та доступний засіб збереження продуктів харчування та життєво важливих поживних речовин, таких як вітаміни та жирні кислоти, у продуктах харчування преміум-класу та продуктах повсякденного попиту. Харчові відходи – одна з головних проблем, із якими суспільство має зіткнутися найближчими роками. Тому життєво важливо, щоб ми продовжували підвищувати поінформованість про вирішальну роль сталевої тари та упаковки, яка допомагає скоротити кількість відходів на кожному етапі ланцюжка постачання та у побуті. Також важливо пам'ятати, що сталева упаковка є перевіреною моделлю замкнутого циклу, оскільки це найпростіший та економічніший пакувальний матеріал, який можна відсортувати з будь-якого потоку відходів просто за допомогою магніту та постійно переробляти без втрати якості».

 

Кампанія за сталеву тару стартувала в Німеччині і найближчими місяцями буде розгорнута по всій Європі.

 

Джерело: APEAL