Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

РИНОК КОНСЕРВНИХ БАНОК ДЛЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

22.11.2021

Дослідження "Food Cans Global Market Report 2021: COVID-19 Growth and Change" («Звіт про світовий ринок харчових консервних банок 2021: зростання та зміни у зв'язку з Covid-19»), опублікований компанією Research and Markets , прогнозує зростання обсягу ринку з 24,41 млрд дол. США у 2020 р. до 25,91 млрд дол. у 2021 р., що відповідає середньорічному приросту (CAGR) у розмірі 6,1%.

Це зростання в основному пов'язане з тим, що компанії відновили свою діяльність та адаптувалися до нових норм в умовах пандемії Covid-19, яка раніше призвела до обмежувальних заходів стримування, включаючи соціальне дистанціювання, віддалену роботу та закриття комерційної діяльності, що призвело до ряду проблем. Очікується, що у 2025 р. обсяг ринку досягне 32,69 млрд дол. США за середньорічного темпу зростання 6%.

 

Алюмінієві банки, що повністю придатні до вторинної переробки, формують ринок банок для харчової продукції. Компанії, що працюють у секторі виробництва харчової продукції та напоїв все більше уваги приділяють придатним для переробки алюмінієвим банкам, щоб зміцнити свої позиції.