Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПРИКАРПАТТЯ БУДЕ З ХЛІБОМ!

07.06.2022

 

Івано-Франківський хлібокомбінат – це сучасне підприємство, де досвідчені спеціалісти створюють високоякісну продукцію та нові сорти хліба та кондитерських виробів на новітніх технологічних лініях. Підприємство входить до одного з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів – «Хлібні інвестиції». Це найбільший хлібокомбінат в Івано-Франківську, а торгова марка «Цар Хліб» – одна з провідних на Прикарпатті.


ТМ «Sucrema» – новий бренд кондитерських виробів створений на базі ТДВ «Івано-Франківський Хлібокомбінат». Свіжі ідеї, новітнє обладнання та непереборне бажання робити кожен день українців солодшим – лягли в ідею створення торгової марки. Комбінат пропонує великий асортимент неймовірно смачних тортів, рулетів, тістечок, тарт, який постійно розширюється.

 

Виробництво хлібобулочних виробів на підприємстві відповідає найвищим вимогам. Якісна та натуральна продукція створює позитивний імідж та забезпечує сталий попит серед населення.

 

Вже місяць ТВД «Івано-Франківський хлібокомбінат» працює в період війни. І кожного дня стає розуміло все чіткіше, що основні обов’язки – впевнено та якісно робити свою роботу, а також допомагати тим, хто зараз цього потребує, оскільки комбінат знаходиться в тилу.

 

Навіть у разі форс-мажорних обставин підприємство матиме змогу працювати майже 2 тижні, оскільки має достатньо сировини для цього.

 

Станом на 24 березня комбінат вийшов на обсяги роботи, які були у мирний час. І продовжує поступово поверти популярні серед франківців види хліба. Впевнені, що улюблений хліб жителів міста та області неодмінно сподобається всім гостям кра