Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПРОГНОЗИ ЕКСПЕРТІВ AVIENT COLORFORWARD™

06.01.2021

Компанія Avient Corporation оголосила, що Avient ColorWorks™ випустив ColorForward™ 2022. Це 16-те видання щорічного посібника з прогнозування кольорів для полімерної промисловості знаменує свій дебют в рамках Avient, яка була сформована в 2020 р. із підприємств PolyOne та Clariant Masterbatch.

Як і в минулі роки, ColorForward 2022 представляє історії, пов'язані з чотирма суспільними тенденціями, які, як очікується, свідомо чи несвідомо вплинуть на споживачів протягом наступних кількох років. Кожна тема тенденції включає палітру з п'яти пов'язаних кольорів, які, як передбачається, викликають реакцію споживачів. Розроблений глобальною командою, учасники якої працюють у чотирьох центрах дизайну та технологій Avient ColorWorks™ по всьому світу, цей унікальний інструмент став безцінним для дизайнерів полімерних виробів та професіоналів з маркетингу, які шукають допомоги у прийнятті більш обґрунтованого вибору кольору для нових продуктів та упаковки.


Цього року спостерігачі за тенденціями ColorForward 2022 очікують, що наслідки пандемії COVID-19 триватимуть деякий час, навіть якщо вакцини та методи лікування дозволять світові повернутися до деякої подоби «нормального» життя. Природно, що вони стверджують, що це вплине на суспільні тенденції та реакцію споживачів на колір у найближчому та середньостроковому майбутньому.


Забігаючи на 2022 рік, команда ColorForward бачить срібну підкладку навколо пандемічної хмари. Вони прогнозують, що більшість із нас вийде з цього періоду замкнень та ізоляції сильнішими та зрілішими, потенційно відкривши таланти та інтереси, про які ми раніше не знали. Вони також бачать зростаючий рух до національної самодостатності та власних інтересів, оскільки коронавірус виявив вплив лише на глобальний ланцюг поставок. За словами експертної групи, нові, віддалені підходи до роботи триватимуть навіть після того, як пандемія буде під контролем, що ускладнює пошук розумного балансу між роботою та життям. Проте ця тенденція також забезпечить нові рівні гнучкості та свободи. Нарешті, команда зазначає, як поточна криза виявила слабкі місця в існуючій системі охорони здоров'я.


«У 2022 році в загальній палітрі кольорів переважають відтінки жовтого, – пояснює Джудіт ван Влієт, старший дизайнер ColorWorks та керівник команди ColorForward , – а багато інших кольорів приєднуються до сімейства жовтих. Наприклад, багато зелених, червоних, помаранчових кольорів мають сильний жовтий вплив, створюючи відчуття теплоти людських зв'язків, які перериваються соціальною ізоляцією пандемічних сил на нас. Крім того, жовтувата зелень свідчить про необхідність відновити зв'язок із природою та уникати синтетичного».


Avient ColorWorks також пропонує семінари у своїх чотирьох дизайнерських та технологічних центрах по всьому світу, а також на окремих конференціях та сайтах клієнтів. Вони можуть проводитися віртуально та / або особисто, коли це доречно.


Джерело: Avient Corporation