Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ARDAGH ЗАВЕРШУЄ ЗЛИТТЯ БІЗНЕСУ З GORES HOLDINGS V

20.08.2021

Ardagh Group, один з провідних світових постачальників металевої та скляної тари і упаковки, завершила злиття свого бізнесу з Gores Holdings V, компанією з виробництва металевої упаковки.


Вартість нової об'єднаної компанії, що отримала назву Ardagh Metal Packaging (AMP), оцінюється в 8,5 млрд дол. США.

 

AMP забезпечила до 1 млрд дол. валової виручки в результаті об'єднання бізнесу. Ardagh Group буде володіти близько 82% акцій AMP.

 

Компанія почне котируватися на Нью-Йоркській фондовій біржі під новим біржовим кодом «AMBP». Президент Gores Holdings V Алек Горс (Alec Gores) сказав: «AMP зарекомендувала себе як провідна компанія, що випускає банки для напоїв, і сьогоднішня віха знаменує собою наступний етап зростання компанії».

 

AMP займається постачанням екологічно чистих металевих банок для напоїв і денець, придатних для нескінченної переробки, власникам торгових марок. Компанія, яка має значну присутність в Північній і Південній Америці та Європі, вважається другою за величиною виробником банок для напоїв в Європі і третьою за величиною в Америці.

 

Нове підприємство, в якому працює близько 5000 осіб, управляє 23 виробництвами в дев'яти країнах світу. У минулому році обсяг продажів склав близько 3,5 млрд дол.

 

Голова правління AMP Пол Коулсон (Paul Coulson) сказав: «У AMP є чітка дорожня карта зростання на майбутнє, оскільки ми інвестуємо в підтримку зростання наших клієнтів. Як провідний виробник банок для напоїв в чистому вигляді, AMP володіє масштабом і відмінними характеристиками ESG (в сферах екології, соціальних питань та внутрішньокорпоративних відносин), і Ardagh Group має намір залишатися відданим, довгостроковим мажоритарним акціонером, поки AMP продовжує свій шлях зростання».

 

Джерело: Ardagh Group