Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПЕРЕРОБКА АЛЮМІНІЄВИХ БАНОК ДЛЯ НАПОЇВ У ЄВРОПІ У 2018 РОЦІ

13.01.2021

Загальний коефіцієнт переробки алюмінієвих банок для напоїв у Європейському Союзі, Швейцарії, Норвегії та Ісландії з 2017 року зріс більш ніж на 2% (74,5%) і досяг рекордних показників у 76,1% у 2018 році, загальна кількість алюмінію з вторинної сировини збільшилася на 37 тис. т до вражаючих 457 тис. т, що скоротило загальний обсяг викидів парникових газів на 3,7 млн т CO₂ . Це еквівалентно кількості викидів парникових газів середнього європейського міста з 400 тис. жителів, такого як Пальма-де-Майорка, Щецин чи Болонья.
 
Виробники (члени асоціації Metal Packaging Europe) та їхні постачальники алюмінію (члени асоціації European Aluminium) дуже задоволені новим результатом і вважають, що відсоток переробки може бути збільшений за умови, що роздільні системи збору упаковки («жовті» або «сині» мішки і баки) в Європі будуть додатково оптимізовані і доповнені сучасними і збалансованими схемами повернення депозиту не тільки для банок для напоїв а й для інших відповідних упаковок для напоїв. Ці схеми можуть бути дуже корисними для збільшення рівня переробки банок для напоїв до 90% і більше.
 
Леоні Нокс-Піблз, генеральний директор асоціації Metal Packaging Europe, заявила: «Завдяки вражаючому коефіцієнту вторинної переробки 76,1%, алюмінієва банка для напоїв має хороші позиції, щоб сприяти баченню ЄС стати справді круговою економікою. Послідовно рік від року збільшується відсоток переробки використаних алюмінієвих банок, а в поєднанні з добре функціонуючим ринком для переробленого матеріалу, демонструє, що алюмінієві банки для напоїв є стійким рішенням упаковки для ресурсозберігаючого суспільства».
 
Маартен Лаббертон, директор групи упаковки в асоціації European Aluminium, додала: «Ми сподіваємось, що наш успіх у переробці визнані в майбутньому огляді Директиви ЄС про упаковку та відходи упаковки, і буде проводитися різниця між матеріалами, які можна переробляти нескінченно і матеріалами, використання яких закінчується певною кількістю циклів переробки».
 
Діаграма містить детальний огляд норм переробки алюмінієвих банок для напоїв в країнах у 2018 році. Норми переробки були розраховані на основі чинних правил звітування ЄС.
Джерело: Metal Packaging Europe