Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

АВТОМАТИЧНИЙ ПАКУВАЛЬНИК SPEEDPACK ВІД BOBST

03.09.2021

Досягнення нових рівнів автоматизації та продуктивності ліній фальцювання-склеювання стало можливим завдяки революційній інновації BOBST для пакувальної галузі – SPEEDPACK.


 

Автоматичний пакувальник, сумісний з машинами EXPERTFOLD 145/165, EXPERTFOLD 170-350 і MASTERFOLD 170-350, може працювати з усіма типами коробок, будь то гофровані або кашированні, від простих з боковим клейовим швом, з 4 і 6 кутами до коробок зі складаним дном.

 

Сфальцовані та склеєні коробки автоматично підраховуються, ідеально укладаються і скріплюються, а потім доставляються готовими до укладання на піддони.

 

П'єр Бінггелі (Pierre Binggeli), керівник напрямку фальцювально-склеюючих машин в BOBST, зазначає: «SPEEDPACK дозволяє виробникам упаковки в повній мірі реалізувати потенціал свого фальцювально-склеюєвального обладнання BOBST як щодо якості продукції, так і з точки зору продуктивності.

 

Ця новітня технологія включає цілий ряд запатентованих функціональних елементів BOBST, які сприяють розвантаженню процесу пакування і зниження обсягу відходів, оптимізуючи показники експлуатаційної похибки і підвищуючи ефективність. Компанія BOBST вірить в те, що технології автоматизації виробничих процесів є ключовим фактором забезпечення прогресу і підтримки актуального стану пакувальної галузі в майбутньому. І SPEEDPACK є матеріальним втіленням цієї віри».

 

Джерело: Bobst Mex SA