Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МАШИНА Smart Fill ВІД HUL

16.07.2021

 

HUL заявив, що випустив свою першу машину Smart Fill, модель продажу товарів для дому в домашніх умовах для повторного використання, зменшення та переробки полімерів.


Ця ініціатива пропонує споживачам можливість повторно використовувати свої полімерні пляшки, поповнюючи їх продуктами від торгових марок HUL, таких як Surf Excel, Comfort та Vim.

 

«Завдяки цій ініціативі ми хочемо здійснити позитивні зміни в нашому суспільстві та постійно прогресувати у напрямку кругової економіки. Запуск торгових автоматів Smart Fill - це ще один крок до вирішення однієї із проблем поводження з відходами полімерної упаковки », - сказав Прабха Нарасімхан, який є виконавчим директором Hindustan Unilever та віце-президентом Unilever South Asia. За його словами, це нововведення, як очікується, сприятиме підвищенню обізнаності та надасть споживачам можливість робити ефективний внесок в управління полімерними відходами.

 

На даний час HUL співпрацює з компанією Reliance Smart і пілотно встановив торгові автомати в торговому центрі Reliance Smart Acme в Мумбаї, пропонуючи споживачам можливість заправки. Компанія прагне використовувати досвід цього пілотного проєкту по всій країні.