Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

SIG ІНВЕСТУЄ В НОВИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

09.09.2021

Компанія SIG оголосила, що вона інвестує 12 млн євро у пілотний завод свого нового європейського технологічного центру, який буде розташований поблизу пакувальних заводів у Лінніху, Німеччина.


За словами SIG, новий технологічний центр допоможе задовольнити зростаючий попит на більш стійкі рішення для упаковки. Компанія вважає свій Tech Center Europe «важливим важелем» у швидкому, надійному та ефективному виробництві нових пакувальних рішень та матеріалів.

 

У Tech Center Europe існуючі потужності будуть доповнені новою технологією екструзії та оздоблення, а також вдосконаленими системами вимірювання якості та випробувальним обладнанням. Очевидно, це збільшить технологічність серійного виробництва, валідацію системи та майбутні можливості цифрових технологій.

 

Компанія заявляє, що новий центр дозволить збільшити спільну розробку продуктів із клієнтами SIG, прискоривши інноваційні цикли шляхом проведення короткострокових тестових процесів. Він також буде служити вітриною та місцем для взаємодії проєкту з замовниками та зустрічами зацікавлених сторін.