Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УКРАЇНСЬКІ РОЗРОБНИКИ СЕРТИФІКУЮТЬ СВОЮ ВИРОБНИЧУ ЛІНІЮ У ЄС

09.11.2021

Екологічність пакування – один з основних принципів розробників з Sem Technology. Пакування з відновлюваної сировини – популярний продукт як на внутрішньому ринку, так і за кордоном. Нещодавно виробнича лінія SEM Tech FT-6000 отримала сертифікат європейського зразка на відповідність технічним вимогам ЄС.


Першу інноваційну лінію виробів з литої тари (пульперкартону) було запущено компанією ще у 2020-му році. Попри економічний спад, викликаний коронакризою, продукт зустрів високий попит, а технологія виявилася успішною. Другу лінію компанія бажає запустити до кінця 2021-го року.

 

Отримання європейського сертифікату дає стартапу «зелене світло» для експорту технологій до Європи. Сертифікат ЄС підтверджує повну відповідність стандартам енергоефективності, безпеки праці та електробезпеки.

 

Виробнича лінія працює на відновлюваній сировині – макулатурі. Водночас використана технологія здійснює мінімальний вплив на навколишнє середовище. Основні елементи лінії було виготовлено вітчизняними машинобудівниками. Високий рівень автоматизації виробництва забезпечили українські ж системні інтегратори. Таким чином, мова йде про 100% українську розробку!

 

Компанія Sem technology спеціалізується і на виробництві пресформ для свого унікального пакування.

 

Джерело: Sem Ecopack