Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

REIFENHÄUSER НА FAKUMA 2021

13.10.2021

Reifenhäuser представляє високоефективні компоненти та лінії для сталого виробництва пластмас на Fakuma у Фрідріхсхафені з 12 по 16 жовтня 2021 року. Це перша велика подія для промисловості пластмас, яка відбудеться в Німеччині цього року.

Група Reifenhäuser представлена на спільному виставковому стенді своїми трьома підрозділами «Reifenhäuser Extrusion Systems», «Reifenhäuser Reiloy», а також її підрозділи з виробництва плівок «Reifenhäuser Blow Film» та «Reifenhäuser Cast Sheet Coating». Підрозділи будуть демонструвати своє широке портфоліо пластифікуючих компонентів для лиття під тиском та екструзії разом із повноцінними лініями для виробництва плівок.

 

Цьогорічний фокус Fakuma явно зосереджений на переході від лінійної економіки до циркулярної, а також на нові вимоги, які висуваються до компонентів та виробничих ліній. Ральф Пампус, керуючий директор компанії Reifenhäuser Reiloy, пояснює: «Під час переробки вторинної сировини екструдер відіграє особливо важливу роль, оскільки якість переробки часто змінюється, а домішки або речовини, що викликають зношування, повинні бути безпечно оброблені. Ось чому ми пропонуємо нашим клієнтам високий рівень зносу, стійкі гвинти тощо. Насправді, ми єдиний виробник, який розробляє та виробляє сплави з твердих металів для захисту від зносу. Це допомагає нам досягти надзвичайно тривалого терміну служби – вирішального фактора, що впливає на економічну ефективність виробничих ліній».


Reifenhäuser Ultra Stretch 

Підрозділ «Reifenhäuser Blown Film» також зосередиться на своїх можливостях виробництва кінцевої продукції, що підлягає переробці. Технологічним рішенням тут є EVO Ultra Stretch – сучасна система розтягування Reifenhäuser для видувних плівок. Це дозволяє клієнтам виробляти мономатеріальні композити (All-PE плівка) для гнучкої упаковки. Звичайний шар ПЕТ замінюється розтягнутим ПЕ. З 10 -кратною швидкістю розтягування блок Ultra Stretch надає поліетиленовій плівці абсолютно нові механічні властивості. Це проста заміна ПЕТ, і немає необхідності адаптувати інші етапи обробки. Унікальне та запатентоване положення розтягувального агрегату безпосередньо під час витягування плівки, що видувається, робить процес особливо стабільним та ефективним. Євген Фрідель, директор з продажу компанії Reifenhäuser Blown Film, пояснює: «Особливістю нашого рішення є те, що ми розтягуємо плівку, коли вона ще гаряча від екструзії, в потрібний час і без необхідності її повторного нагрівання. Це дає плівці час, необхідний для набуття нових властивостей». Процес Ultra Stretch є унікальним на ринку і пропонує великі переваги порівняно зі звичайним процесом.

 

Джерело: Reifenhäuser