Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Новий запаювальник лотків забезпечує більшу швидкість та гнучкість

27.07.2021

 

Ishida Europe розширила свій асортимент запаювальників для лотків QX Flex, випустивши нову модель, яка відповідає вимогам ринку для компактної, високоефективної моделі, яка максимізує вихід, потужність та гнучкість для виробничих ліній середнього та великого обсягу.


Постійні інвестиції Ishida у свій портфель запаювальників лотків зумовлені постійним глобальним попитом на продовження терміну зберігання для зменшення харчових відходів та забезпечення якості продуктів харчування, забезпечуючи мінімальний вплив пакувальних матеріалів.

 

Ishida QX-900 Flex працює до 15 циклів за хвилину, забезпечуючи максимальну швидкість 105 упаковок за хвилину. Запаювальник може герметично закривати лотки з MAP (Modified Atmosphere Packaging) і може обробляти широкий спектр матеріалів та форматів, включаючи лотки, виготовлені з переробленого або відновлюваного картону та монополімеру, а також найновіші варіанти скін упаковки.

 

QX-900 має компактні розміри, тому він ідеально підходить і як автономного використання, і як частина повністю інтегрованої пакувальної лінії.

 

Інші вдосконалення включають зручний механізм розмотування плівки, який прискорює заміну рулону плівки, а центральна точка кріплення блоку дистанційного керування дозволяє здійснювати управління по обидва боки машини.

 

Джерело: Ishida Europe