Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПЕТ ТЕХНОЛОДЖИЗ ПІДБИВАЄ ПІДСУМКИ 2021 року

14.01.2022

“Зростання ніколи не буває випадковим; це результат спільної роботи ” – сказав Джеймс Кеш Пенні, американський підприємець. Цитата відображає підсумки 2021 для ПЕТ Технолоджиз. Усі головні досягнення є результатом нашої плідної співпраці з клієнтами та партнерами по всьому світу.

 

Рік розвитку. Підвищений попит на ПЕТ-пляшки сьогодні є загальносвітовою тенденцією. Ринок обладнання для видування ПЕТ-тари рухається тим же шляхом. Для ПЕТ Технолоджиз дуже важливо постачати свою продукцію у терміни, узгоджені із замовником.

 

Яке рішення? Безумовно, йдеться про розширення виробничих потужностей. Протягом року ми придбали та запустили 2 нових 5-осьових обробних центри. Вони значно скоротили терміни виготовлення видувних форм. Таким чином, після обробки на верстаті Mikron Mill S600U додаткове полірування поверхні прес-форми не потрібне!

 

Рік універсальності. На даний час універсальність обладнання для видування ПЕТ-тари є однією з ключових вимог на ринку. Чим більше форматів пляшок ви зможете виробляти на одній машині за розумною ціною, тим краще. Ця тенденція демонструє попит на інноваційну серію видувних машин , розроблену ПЕТ Технолоджиз.

Попит на APF-Max різко збільшився менш ніж за 1 рік!

Ви можете уявити сумісність автомата для виробництва як 100-мілілітрової, так і 8-літрової пляшки? Модульна концепція дозволяє змінювати кількість гнізд, залежно від формату пляшки. Ширина горла пляшки може змінюватись від 18 мм до 48 мм.

 

Рік географічного розширення. Експорт ПЕТ Технолоджиз включає понад 50 країн світу: Європу, Азію, Африку, Північну та Латинську Америку. 2021 не став винятком. Ми вийшли на нові ринки у всіх цих частинах світу.
Компанія «ПЕТ Технолоджиз» взяла участь у 3-х галузевих виставках та кількох конференціях. Серед них – Dairy Tech 2021 та Агропродмаш 2021 у Росії, а також PACK EXPO Las Vegas у США. Вони стали місцем зустрічі з існуючими та потенційними клієнтами. Нарешті, у нас була унікальна можливість особисто обговорити проєкти!
2021 був повний нових викликів і досягнень . Впровадження інноваційних технологій у виробничий процес, участь у глобальних галузевих заходах, модернізація існуючих моделей видувних машин для видування ПЕТ-тари, дослідження та розробки – це лише небагато моментів, які варто відзначити. Всі ці досягнення стали можливими завдяки нашим клієнтам!

Джерело: ПЕТ Технолоджиз