Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ – КЛЮЧ ДО СТАБІЛЬНОСТІ

01.11.2021

 

Компанія PET Technologies нещодавно випустила на ринок нове покоління автоматів видування ПЕТ тари – APF-Max. Продуктивність варіюється від 3000 до 14 000 пляшок в годину, а обсяг пляшки – від 0,1 до 8 л. Асортимент продукції включає 6 базових моделей, і кожна з них має кілька модифікацій. Перші покупці вже відзначили його особливості.

Зручний для користувача концепт і інноваційний дизайн. Мінімалістична форма і оформлення в корпоративних кольорах, модульний концепт і зручний для експлуатації контролер. Варто відзначити, що всі комунікації підключаються через верхню частину машини. Електронна шафа знаходиться ззаду. Машина розділена на 2 частини для зручного транспортування по суші або моря.

Видувна машина APF-Max оснащена контроллером B&R (з 2017 року B&R входить в группу ABB). Програмне забезпечення, а також керівництва по експлуатації машини доступні на мовах в залежності від місцезнаходження клієнта. Центральна система змащення полегшує обслуговування машини.

 

 

 

 

Універсальність. Серія APF-Max має конфігурації з 2, 3, 4, 6, 8 гніздами. Поняття «універсальність» в контексті серії APF-Max від PET Technologies означає:

  • Широкий діапазон стандартів горла преформи. За допомогою однієї і тієї ж машини ви можете виробляти як пляшки об’ємом 100 мл для дезінфікуючих засобів, наприклад, так і широкогорлі банки об’ємом 1 л для кави.
  • Збільшення продуктивності агрегату видування, який був придбаний раніше. Ви можете купити модель з 4 гніздами продуктивністю 7000 пляшок на годину, а потім досягти 14000 пляшок на годину! Досить встановити додаткові гнізда, щоб внести відповідні зміни в параметри нагріву.
  • Широкий вибір форматів пляшок, від 100 мл до 8 л. Давайте подивимося, як це працює на прикладі моделі APF-Max 3U! Для виробництва пляшок об’ємом до 2 л машина має 3 гнізда. Коли ви вирішите перейти на пляшку об’ємом 8 літрів, машина переналагоджується на 1 гніздо.
  • Можливість виробництва пляшок для гарячого розливу: вона може бути застосована до всієї серії APF-Max і є додатковою перевагою.

 

Швидка зміна форм. Універсальність серії автоматів видування APF-Max йде в ногу з системою швидкого переналагодження. Концепція обладнання дозволяє використовувати безліч комплектів прес-форм для широкого спектра ПЕТ-пляшок з мінімальними витратами часу на переналагодження. Видувна форма оснащена швидкозмінними фітингами, що запобігають протіканню, і замінюється цілком.

 

 

Таким чином, 15 хвилин достатньо, щоб змінити видувну форму і почати виробництво пляшок іншого формату. 108 дорнів в печі 8-гніздовий видувний машини можна замінити всього за 4 хвилини.

 

 

Повністю електронна конфігурація. Сервоприводи забезпечують більш точне позиціонування при високій продуктивності, стабільну швидкість конвеєра печі і стабільний процес видування. Положення розтяжного штока регулюється автоматично залежно від висоти пляшки при перемиканні з одного формату пляшки на інший. Попередній видув також контролюється через контролер.

 

 

NIR-нагрів і низька загальна встановлена потужність. Видувна машина APF-Max оснащена спеціальною короткохвильовою системою нагріву в ближньому інфрачервоному діапазоні (NIR). Це не поширений метод на ринку видування ПЕТ-тари, хоча нагрів преформи більш ефективний при меншому споживанні кіловат. Переваги системи обігріву NIR для виробництва ПЕТ-пляшок:

  • Рівномірний розподіл температури між внутрішньою і зовнішньою частинами стінки преформи;
  • Скорочення часу нагріву;
  • Компактний розмір печі;
  • Знижене споживання електроенергії.
  • Керамічні відбивачі використовуються для кращого нагріву преформ і зниження енергоспоживання. Важливим фактором є автоматичне регулювання температури.

 

Багатофункціональний, зручний, економічний. Це лише деякі характеристики нового покоління видувних машин для виробництва ПЕТ тари – APF-Max. Машина має високу продуктивність при більш компактних розмірах. Оснащена подвійною системою рекуперації повітря, яка покриває витрати тиску для пневмоциліндрів і тиску для попереднього видування. Це пояснює, чому клієнти PET Technologies, наприклад, SRL BEERMASTER BREWERY (Республіка Молдова), роблять вибір на користь серії APF-Max.

 

Джерело: PET Technologies