Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

NEW MEDIA АВТОМАТИЗУВАЛА КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ

30.07.2021

 

Одеська друкарня New Media стала власником ще одної цифрової продуктивної системи AccurioPress C6085 з інтелектуальним модулем контролю якості IQ-501


Купівля нового обладнання була в планах компанії ще до початку карантину. Під час першого локдауну, у березні-квітні 2020, власникам New Media довелося швидко переглянути свою стратегію розвитку та інвестувати в обладнання для друку етикеток в рулонах. За словами директорки з маркетингу зараз в компанії просто повертаються до своїх початкових планів.

 

 

«Ми не звикли стояти на місці: стабільно, раз на два роки, купуємо нове обладнання. Ще до карантину планували придбати третю AccurioPress C6085, проте вдало переосмислили стратегію та обрали шлях диверсифікації, — розповідає Марія Седлецька, директорка з маркетингу New Media. — Тоді купили цифрову AccurioLabel 230 від Konica Minolta для виробництва етикетки в рулонах і не прогадали.»

 

Пані Марія переконана, що нова AccurioPress C6085 дозволить збільшити продуктивність друкарні та забезпечити безперебійність виробництва, а інтелектуальний модуль контролю якості IQ-501 — зменшити кількість ручних процесів та регулярних втручань оператора шляхом автоматизованого контролю якості друку кожного відбитка та налаштування машини.

 

Нова продуктивна система оснащена подовженою касетою для подачі аркушів і може друкувати на банерах розміром 330х760 мм. Це означає, що в компанії зможуть виготовляти продукцію більших розмірів.

 

 

Окрім нової AccurioPress C6085 з інтелектуальним модулем контролю якості IQ-501, у технологічному парку New Media є AccurioLabel 230, ще дві цифрові системи.

 

 

Джерело: Коніка Мінолта