Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

MASTERLINE DRO від BOBST

22.11.2021

BOBST оголосив про запуск MASTERLINE DRO, повноцінного рішення від пристрою попередньої подачі до палетизатора. Завдяки новітній технології BOBST MASTERLINE DRO забезпечить конвертори найбільш універсальним, автоматизованим і високоергономічним рішенням на ринку. Машина забезпечує виняткову продуктивність, що досягає понад 40 млн. кв. м на рік, поєднуючи виробництво великих обсягів простих коробк і упаковку з додатковою вартістю з якісним друком і висіканням.


MASTERLINE DRO забезпечує високоякісний друк всередині і зовні за один прохід, можливості складного вирізання та швидке переналаштування по всій лінії. Поєднуючи цифровізацію, підключення та автоматизацію, як ніколи раніше, лінія обіцяє прокласти шлях до нової ери у виробництві коробок.

 

«MASTERLINE DRO було розроблено, щоб відповідати вимогам ринку щодо цінної упаковки, зменнншення часу доставки та більш стійких операцій, включаючи нові вимоги електронної комерції», – сказав Девід Арно, директор з маркетингу продуктів FFG DRO. «Оскільки власники брендів вимагають від своїх постачальників гофроупаковки все вищої якості вирізання та друку, досягнення обох, при збереженні прибутку, стає все більш важливим для виробників коробок. MASTERLINE DRO досягає саме цього, і ми віримо, що вона встановлює новий стандарт у галузі».

 

Джерело: BOBST